Chcesz zamówić barmana na wesele? Sprawdź, co musisz wiedzieć!

Kosztowanie pysznych drinków i koktajli oraz podziwianie ponadprzeciętnych umiejętności barmanów to jedna z głównych atrakcji większości imprez. Trudno się zatem dziwić temu, że coraz więcej Par Młodych chce zaprosić na swoje wesele profesjonalnego barmana, by ofiarować swoim gościom odrobinę dobrej rozrywki.

Barman na weselu – najważniejsze informacje

Jeżeli również Ty myślisz o takiej atrakcji, to na pewno masz kilka wątpliwości, które zaraz postaramy się rozwiać. Przede wszystkim warto wiedzieć, że zamawiając drink bar na wesele, otrzymujesz nie tylko doświadczonego barmana, ale przede wszystkim pełną obsługę. Nasz mobilny drink bar przyjedzie we wskazane miejsce, zostanie rozłożony przez naszych pracowników i odpowiednio przygotowany. Na blacie pojawią się owoce, syropy i inne dodatki do drinków. Nie zabraknie wysokiej jakości różnorodnych wysokoprocentowych trunków, z których doświadczony barman stworzy niepowtarzalne napoje. Uczestnicy imprezy będą mogli podziwiać jego umiejętności barmańskie, porozmawiać z nim nie tylko na temat przygotowywanych drinków oraz oczywiście skosztować serwowanych napojów. Na barze, a także na wszystkich stołach, przy których siedzą goście, można umieścić specjalne menu z polecanymi drinkami, które będzie stworzone przez Młodą Parę. Jakie konkretnie koktajle i napoje mogą się w nim znaleźć? Wystarczy zerknąć na stronę firmową Imprezowy Raj i wybrać kilka z kilkudziesięciu propozycji.

bar-ogien

Drink Bar Imprezowy Raj – gdzie działamy?

Kraków i ogólnie cała Małopolska jest głównym obszarem, w którym działamy, ale jesteśmy w stanie dowieźć nasz drink bar również w inne, dalsze rejony, doliczając symboliczną opłatę za transport ponad strefę, wynoszącą 1 zł za kilometr.

Zamawiając barmana na wesele, nie trzeba się martwić nie tylko o atrakcję dla gości, ale również o to, kto zaserwuje wyszukane alkohole poza typową wódką weselną. W usługę barmańską jest również wliczone szkło i lód. Dodatkowo, jeśli pojawi się taka potrzeba, to wraz z barmanem lub barmanami może przyjechać jeszcze jeden pracownik zajmujący się zbieraniem pustych szklanek i myciem ich. A wszystko po to, by korzystanie z usług barmana było bezproblemową przyjemnością.

Atrakcje weselne
www.imprezowyraj.pl/

Zapisz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *