Pół wieku razem. Kolejne medale za długoletnie pożycie małzeńskie rozdane

W sali konferencyjnej Urzędu Miasta w Białej Podlaskiej 8 czerwca miała miejsce uroczystość przyznania medali za długoletnie pożycie małżeńskie. Odbierało je prawie 30 par z terenu miasta i gminy.

Uroczystość wzbogaciły okolicznościowe przemówienia, wręczenie medali a także symboliczna lampka szampana. W wydarzeniu wzięli udział: Prezydent Miasta Biała Podlaska, kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Iwona Kaliszuk wraz z pracownikami urzędu, Podlaska Kapela Ludowa Podlasiacy oraz rodziny zaproszonych par i dziennikarze.

Pary obchodzące 50-lecie pożycia małżeńskiego. Ślub zawarty w pierwszej połowie 1963 roku.

Alina i Stefan Barańscy (Sławacinek Nowy), Alina i Franciszek Daniluk, Stanisława i Czesław Dareccy (Woskrzenice Małe), Zofia i Adolf Goławscy, Marianna i Wiesław Gorzelańscy, Danuta i Wiesław Góreccy, Władysława i Franciszek Gromadzcy (Swory), Stanisława i Zdzisław Jaskólscy, Marianna i Józef Jówko (Hrud), Halina i Stanisław Kładź (Swory), Danuta i Wiktor Kogut (Rakowiska), Helena i Zdzisław Koszewscy (Kaliłów), Krystyna i Lucjan Krasocha (Sławacinek Stary), Barbara i Eugeniusz Kreczko, Marianna i Zdzisław Krzewscy, Irena i Stanisław Kuć (Swory), Władysława i Stefan Kuruś, Felicja i Józef Łukasiak, Janina i Janusz Makarscy, Halina i Wacław Marczuk, Zofia i Kazimierz Michalik, Marianna i Zygmunt Nitek, Urszula i Edward Pieńkowscy, Henryka i Kazimierz Sebastjaniukowie (Kaliłów), Zofia i Antonii Sieczko, Jadwiga i Henryk Szuccy (Wólka Plebańska), Nina i Józef Szymanek, Wanda i Roman Szymańscy, Helena i Mieczysław Tarasiewiczowie, Zofia i Kazimierz Własiukowie.

Gratulujemy i naszym czytelnikom życzymy takiej wytrwałości.

Tekst i zdjęcia: Radio Biper

Warto również przeczytać:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *