Ślub Aleksandry Kwaśniewskiej i Kuby Badacha

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach powiedzieli już sakramentalne TAK! Za nami wyjątkowe wesele. Tylu wyjątkowych gości, tyle wyjątkowych dań i trunków. Po ślubie w warszawskiej Katedrze Polowej Wojska Polskiego Ola Kwaśniewska (31 l.) i Kuba Badach (36 l.) oraz ich weselni goście bawili się w ekskluzywnym hotelu w Serocku na Zalewem Zegrzyńskim.

Ola zachwyciła w pięknej i zaskakująco skromnej kreacji Sabriny Pilewicz. Długą, kremową suknię wyszyto kryształkami Svarowskiego.

Kuba Badach w granatowym smokingu projektu Tomasza Ossolińskiego prezentował się super przystojnie.

Przygotowania do ich ślubu od tygodni śledziła cała Polska, nic więc dziwnego, że pod kościołem zebrał się spory tłum gapiów i fotoreporterów.

Zobaczcie jak prezentowała się Para Młoda w tym ważnym dla siebie dniu. Tak wyglądał ślub, okrzyknięty ślubem roku.

ślub_Oli_Kwaśniewskiej Alaksandra_Kwaśniewskawelon Oli Kwaśniewskiej

Kuba_Badach

Mama panny młodej, pani Jolanta Kwaśniewska, wyglądała wspaniale. Jak zwykle była powściągliwa w okazywaniu emocji, choć nie na tyle, by nie można było dostrzec w jej oczach wzruszenia. Oczywiście błysnęła klasą.

państwo Kwaśniewscy na ślubie córki

Z daleka kreacja prezydentowej wyglądała na białą, a takiej, jak powszechnie wiadomo, nie powinno się zakładać na ślub. To kolor zarezerwowany dla panny młodej.  Z bliska było widać, że sukienka i dopasowane do niej okrycie mają kolor bardzo delikatnego pudrowego różu. Ubranie pochodzi z kolekcji marki Catherina. Uzupełnieniem zestawu były szpilki w kolorze nude oraz toczek marki La Mania.

sesja_w_Vivie Viva

Cały czas media zdradzają kolejne szczegóły ciekawego przyjęcia weselnego różniącego się od tradycyjnej zabawy, ale nikt nie pokazał w jakiej kreacji Ola przywitała gości w hotelu Narvil w Serocku. Gwiazda na czas wesela wybrała sukienkę, w której wzięła udział w sesji zdjęciowej dla magazynu „Viva!”.

Skrócona biała kreacja z zabudowaną górą również projektu Sabriny Pilewicz różniła się od ślubnej sukienki. Który uważacie za ładniejszy?

„Viva!” przygotowała nie tylko galerię zdjęć ze ślubu pary, ale także wyjątkową i jedyną publiczną medialnie sesję zdjęciową nowożeńców. Para udzieliła wywiadu, w którym przywołuje wspomnienia z czasów kiedy się poznali i snuje plany na przyszłość.

Życzymy wszystkiego dobrego na nowej drodze życia!

Redakcja
Zdjęcia: se.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *