XVII Wielka Gala Ślubna – relacja

14 stycznia w hali sportowej IV LO im. S. Staszica w Białej Podlaskiej odbyła się po raz 17. Wielka Gala Ślubna organizowana przez nasz portal. Obecność najlepszych bialskich firm przyciągnęła na targi ślubne ok. 800 osób.

Odwiedzający mogli zapoznać się z propozycjami ponad 50 wystawców z szeroko pojętej branży ślubnej z Białej Podlaskiej ale nie tylko: salonów mody ślubnej damskiej i męskiej, sal weselnych, dekoratorów, florystów, kwiaciarni, jubilerów, zespołów muzycznych, DJ-ów, kosmetyczek, fryzjerek, fotografów oraz firm zajmujących się wideofilmowaniem, dekoracją światłem czy firm związanych z papeterią ślubną, wodzirejów, cukierni, fotobudek czy barmanów, osób zajmujących się pierwszym tańcem weselnym. Wśród usługodawców znalazł się również iluzjonista.

Na naszych gości czekało mnóstwo atrakcji, konkursów oraz darmowa kawka i herbatka:)

Scenę udekorowało Studio Design. Nagłośnienie i prowadzenie targów zapewnił Wodzirej Maciek, oświetlenie Light Decor.

Zapraszamy do obejrzenia galerii, zdjęcia wykonał dla nas Fotograf Bogdan Nestorowicz:) Dziękujemy

Podczas gali wyłoniliśmy zwycięzców konkursu na „Oprawę ślubu”. Dziękujemy uczestnikom za kreatywne i zabawne hasła promujące nasz przewodnik ślubny. Wszyscy uczestnicy konkursu zasługiwali na nagrody, jednak nagród mieliśmy tylko dwie.

Za drugie para otrzymała pakiet wartościowych nagród m.in. pierścionek z brylantem ufundowanym przez jubilera Karat, rabat 1500 na suknię ślubną od Atelier Sylwia Reda, sesję ślubną ufundował Royal Photo, rabat 500 zł na usługę muzyczną od Dj Adi&Ona, makijaż ślubny oraz paznokcie dla panny młodej ufundowała firma Makeup Queen, 50% zniżki na drinki w parze od Amaparty, 50% zniżki na bukiet ślubny od Kwiaciarnia Frezja oraz rabat 20% na tort weselny od Słodkiej Manufaktury.

Nagrodę główną czyli „Oprawę Ślubu i Wesela” otrzymała Iwona Kaczmarczyk wraz z narzeczonym Łukaszem Przybyszem z Białej Podlaskiej za hasło „Ślub bez przewodnika jest jak Toruń bez piernika”.

Wygrana para będzie mogła skorzystać z nagród rzeczowych oraz usług zasponsorowanych przez naszych wystawców czyli: sukni ślubnej od Salonu Sukien Ślubnych La Novia, kompletu obrączek od Jubilera Niewęgłowskiego, usługi dekoracji światłem od Wodzireja Maćka, koordynacji dnia ślubu od True Love Event, animacji dla dzieci od firmy Bajuś, zaproszeń ślubnych od Drukarni Calamus, sesji narzeczeńskiej od Romana Ostapiuka, kursu pierwszego tańca od Amigo Dance Agnieszka Juszczyk, dwóch flowerboxów jako podziękowanie dla rodziców od Decoratorni, dekoracji samochodu od firmy Topaz, fryzury ślubnej pani młodej i pana młodego od Studia Urody Flash, butów dla panny młodej od firmy Buty Olivier, wiązanki dla panny młodej i butonierki od Kwiaciarni u Moniki, koszuli męskiej od Master Męski, seansu w Ruskiej Bani od Dworu Droblin, makijażu panny młodej od Akademia Urody, manicure oraz pedicure od Mobilnych Usług Kosmetycznych Małgorzaty Szostakiewicz.

Galę uświetniły pokazy mody ślubnej damskiej oraz męskiej. Modelki prezentowały najnowsze modele sukien dostępne w salonie La Novia.  O makijaż zadbała Eva Serhej.

Swój pokaz miała również Sylwia Reda prezentując suknie ślubne w towarzystwie wiązanek wykonanych przez Kwiaciarnię u Moniki. Makijaż wykonała Joanna Korwin-Ratajczyk a fryzury wykonało Studio Urody Flash. Modelki nabrały blasku dzięki błyskotkom z Zakątka Błyskotek Karoliny Antonowicz.

 

Panowie, ojcowie pary młodej oraz mali chłopcy zaprezentowali się w garniturach i smokingach firmy Master Męski.

Wśród atrakcji gali znalazł się także koncert bialskiego zespołu Mariall

pokaz iluzjonisty Mateusza Zalewskiego

oraz liczne konkursy z nagrodami pakietowymi/zniżkami na usługi od naszych wystawców.

Wystawcy XVII Wielkiej Gali Ślubnej

Iluzjonista Mateusz Zalewski

Vip Auto

Shinobi Pictures

DJ Sylver

Łukasz Kuczyński

Suknie ślubne Lady White

Buty Olivier

Mirek Żywicki

Amaparty

Mobilne Studio Kosmetyczne Małgorzata Jaszczuk

Bajuś Animacja dla dzieci

Salon Sukien Ślubnych La Novia

Studio FOTOS

Atelier Sylwia Reda

LightDekor

Zespół Mariall

Dziękujemy wszystkim naszym gościom oraz wystawcom. Do zobaczenia za rok:)

Zapraszamy również do obejrzenia relacji naszych patronów:

TVP 3
Słowo Podlasia
Biala24

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *