XVIII Wielka Gala Ślubna – relacja

18 listopada w hali sportowej IV LO im. S. Staszica w Białej Podlaskiej odbyła się po raz 18. Wielka Gala Ślubna organizowana przez nasz portal. Obecność najlepszych bialskich firm przyciągnęła na targi ślubne 700 osób.

Odwiedzający mogli zapoznać się z propozycjami ponad 50 wystawców z szeroko pojętej branży ślubnej z Białej Podlaskiej ale nie tylko: salonów mody ślubnej damskiej i męskiej, sal weselnych, dekoratorów, florystów, kwiaciarni, jubilerów, zespołów muzycznych, DJ-ów, kosmetyczek, fryzjerek, fotografów oraz firm zajmujących się wideofilmowaniem, dekoracją światłem czy firm związanych z papeterią ślubną, wodzirejów, cukierni, fotobudek czy barmanów, osób zajmujących się pierwszym tańcem weselnym czy prezentami ślubnych.

Na naszych gości czekało mnóstwo atrakcji, konkursów oraz darmowa kawka i herbatka:)

Scenę udekorowało Studio Design. Nagłośnienie i prowadzenie targów zapewnił Wodzirej Maciek, oświetlenie Light Decor.

Zapraszamy do obejrzenia galerii, zdjęcia wykonał dla nas Fotograf Bogdan Nestorowicz:)

Dziękujemy za spędzenie czasu z nami. Mam nadzieję, że skorzystaliście z tej gali jak najlepiej. Dziękuję również wystawcom za przygotowanie atrakcyjnych oferta oraz przepiękne stoiska. Dziękujemy patronom medialnym za publikacje:)

Zapraszamy na fotorelację z wydarzenia.

Podczas gali wyłoniliśmy zwycięzców konkursu na „Oprawę ślubu”. Dziękujemy uczestnikom za kreatywne i zabawne hasła promujące targi ślubne.

Nagrodę główną za hasło „Bierzesz ślub w następnym roku?
Przyjdź na targi, będziesz w szoku!” wygrała Klaudia Kudewicz oraz Tomasz Besaraba.

Klaudia Kudewicz nie kryła swojego szczęścia i zaskoczenia:) W tle firmy, które uszczęśliwiły Klaudię i jej narzeczonego czyli sponsorzy nagrody głównej.

Wygrana para będzie mogła skorzystać z nagród rzeczowych oraz usług sponsorowanych przez naszych wystawców czyli: sukni ślubnej od Salonu Sukien Ślubnych La Novia, pierścionka z brylantem od Jubilera Karat, przejazdu autem ślubnym od Taxi Podlasie, usługi dekoracji światłem od Light Show, koordynacji dnia ślubu od Yes We Do, animacji dla dzieci od firmy Bajuś, zaproszeń ślubnych od Drukarni Calamus, sesji narzeczeńskiej od Fotografia Damian M., kursu pierwszego tańca od Amigo Dance Agnieszka Juszczyk, dekoracji Kościoła od Studio Design, napisu Love na weselu od DJ Adi&Ona, dekoracji samochodu od firmy Topaz, fryzury ślubnej pani młodej i pana młodego plus broda od Fryzone, koszuli męskiej od Master Męski, makijażu panny młodej od Makeup Queen, manicure oraz pedicure od Mobilnych Usług Kosmetycznych Małgorzaty Szostakiewicz.

Nagroda za drugie miejsce za hasło: „Chcesz na ślubie być królową,
targi w Białej Ci pomogą” powędrowała do Natalia Ignatiuk oraz Daniel Mortel.

Natalia Ignatiuk odbierająca nagrodę za zajecie drugiego miejsca

Za drugie para otrzymała pakiet wartościowych nagród m.in. rabat 1000 zł na prowadzenie wesela od wodzireja Maćka, rabat 500 zł na wymarzoną suknię ślubną dla panny młodej od Salonu Diana, zabiegi dla pary o wartości 400 zł od Annas Body Estetic, 30% rabatu na usługę barmańską od Royal Drink, 30% rabatu na animację weselną od animatorki Patrycji, 30% rabatu od Pracowni w Naszych Rękach, 20% rabatu na makijaż ślubny od MUA Eva Serhej, bon o wartości 50 zł od Numazu Sushi, zestaw kosmetyków od Mary Kay Niezależnej Dyrektor Sprzedaży Olgi Trynieckiej, bon upominkowy o wartości 150 zł od Salonu Bielizny Irene, 50% rabatu na wypożyczenie napisu Love lub Miłość od Napis Love Biała Podlaska i Okolice, 50% rabatu na wynajem fotobudki od Fotoexplozja oraz rabat 400 zł na usługi foto-wideo od Foto Real.

Dodatkowo, poza konkursem głównym do wygrania były dwa komplety obrączek od Jubilera Niewęgłowskiego. Poniżej dwie wygrane panie.

Gratulujemy wszystkim parom.

Galę uświetniły pokazy mody ślubnej damskiej oraz męskiej. Modelki prezentowały najnowsze modele sukien dostępne w salonie La Novia.

Panowie oraz mali chłopcy zaprezentowali się w garniturach i smokingach firmy Master Męski.

Wśród atrakcji gali znalazł się także koncert bialskiego zespołu Mariall

oraz liczne konkursy z nagrodami pakietowymi/zniżkami na produkty i usługi od naszych wystawców.

WYSTAWCY XVIII WIELKIEJ GALI ŚLUBNEJ

BURNEwooD

New Beginning

SK Photo

Animatorka Patrycja, Pracownia w Naszych Rękach

Do zobaczenia za rok:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *