Annas Body Estetic

tel. kom.:
795 440 742
e-mail:
annasbodyestetic@gmail.com
facebook:
adres:
ul. Kraszewskiego 4
21-500 Biała Podlaska

Nazywam się Anna Kulikowska. Reprezentuję nową firmę w Białej Podlaskiej – Annas Body Estetic. Posiadam kwalifikacje ITEK – jedną z przodujących międzynarodowych kwalifikacji w dziedzinie Beauty, Spa, terapii masażu i fitness. Pracując na rynku brytyjskim, jednej z największej agencji mobilnych terapeutów masażu, zdobyłam wiele wiedzy i umiejętności, które pozwoliły mi rozszerzyć mój warsztat pracy. W swojej pracy koncentruję się na badaniu indywidualnych potrzeb klienta. Uważam, że choroby fizyczne są objawem braku równowagi procesów wewnętrznych człowieka.

Annas Body Estetic to strefa relaksu dla twojego ciała i duszy. Tutaj odpoczniesz, odmłodzisz się oraz pozbędziesz się nadmiaru tkanki tłuszczowej i cellulitu. Posiadam opatentowaną flagową maszynę z licencją jaką jest ENDERMOLOGIA, serwisowaną przez jedynego przedstawiciela handlowego w Polsce-ITP. Jest to masaż podciśnieniowy, który oddziałuje na tkankę łączną skóry. Dzięki temu zabiegowi możemy się odchudzić, pozbyć cellulitu i wymodelować sylwetkę. Masaż połączony z podciśnieniem uaktywnia metabolizm tkanki tłuszczowej, opornej na dietę i ćwiczenia oraz stymuluje do produkcji włókien kolagenowych. Jest to masaż wykonywany z ogromną siłą nacisku, który oddziałując na skórę i tkankę łączną ma działanie odchudzające, odmładzające, oczyszczające a także terapeutyczne – likwiduje bóle mięśniowe, kręgosłupa czy reumatyczne.

Głównymi celami zabiegu są przede wszystkim:

 • ujędrnienie skóry
 • redukcja cellulitu
 • modelowanie sylwetki
 • usunięcie nadmiaru tkanki tłuszczowej w określonych partiach ciała
 • zmniejszenie retencji wody poprzez uaktywnienie układu limfatycznego i żylnego
 • zmniejszenie obwodu ciała
 • usunięcie toksyn z organizmu
 • poprawę samopoczucia

Endermologia to metoda wyszczuplania i modelowania sylwetki w 100% bezpieczna, naturalna i skuteczna. Zabiegi stosowane regularnie nie tylko usuwają nadmiar tkanki tłuszczowej i cellulitu, ale również ujędrniają ciało, wzmacniają skórę, pobudzają krążenie, likwidują obrzęki. Dzięki zabiegom endermologicznym poprawie ulega również metabolizm, odprowadzanie nadmiaru wody i toksyn z organizmu oraz wzrasta aktywizacja procesów opóźniających starzenie.

Jeżeli chcesz poczuć leczniczą siłę dotyku i zrelaksować się to zapraszam do mnie na Masaże, które to przywrócą balans i harmonię wszystkim funkcjom ciała. W mojej ofercie znajdziecie:

 • Masaż relaksacyjny
 • Masaż klasyczny
 • Masaż tkanek głębokich
 • Masaż energetyzujący
 • Masaż twarzy, szyi i dekoltu

Annas Body Estetic wychodzi dziś do państwa z produktami i zabiegami całkowicie naturalnymi, jest to Kolagen tzw. proteina młodości firmy Colway. Firma Colway istnieje już 15 lat  i oparta jest na pasji polskich naukowców, do których wciąż  dołączają nowi biotechnolodzy. Łączy w sobie innowację oraz doświadczenie, dzięki któremu jest liderem rodzimego rynku sprzedaży kolagenu. Ta rodzima firma sprawia że młodość i piękno nie muszą przebiegać szybko. Ambasadorką Marki Colway jest znana aktorka Katarzyna Figura.  Nie pozyskano dotąd kolagenu biologicznie aktywnego o budowie łańcuchów aminokwasowych identycznych jak u człowieka dlatego też postanowiłam dołączyć ten produkt do moich zabiegów. W mojej ofercie posiadam zabiegi takie jak :

1)      ZABIEG KOLAGENEM NATYWNYM PURE – to całkowicie naturalny kosmetyk. Hipoalergiczny, nie zawiera aromatów, barwników i konserwantów chemicznych. Wygładza, napina i uelastycznia skórę oraz spowalnia procesy starzenia

2)      ZABIEG KOLAGENEM NATYWNYM GOLD to kolagen wzbogacony o substancje o właściwościach przeciwbakteryjnych, przeciwzapalnych i naprawczych. To pielęgnacja dedykowana skórom nadwrażliwym i problematycznym, dotkniętym stanami zapalnymi.

3)      ZABIEG KOLAGENEM NATYWNYM DNA Anti Aging Therapy to kolagen wzbogacony o substancje aktywne wspomagające i aktywizujące naturalne procesy tworzenia tkanki łącznej. Jest to ekskluzywna pielęgnacja dedykowana skórze dojrzałej. Naprawa DNA i jego ochrona jest najważniejszym elementem zachowania zdrowej skóry.

4)      Zabieg do „zadań specjalnych” Tenser. Jest to produkt najnowszej generacji, który ma zdolność spektakularnego napinania zmarszczek i tzw. „worków pod oczami” w ciągu kilkunastu minut po jego aplikacji.
Wszystkie zabiegi są wykonywane za pomocą ultradźwięków lub jonoforezy.

ZAPRASZAM WSZYSTKICH SERDECZNIE !!!