Carmen Flor Studio dekoracji i aranżacji

tel.:
+48 508 107 505 - Małgorzata Bielińska-Golczewska
tel. kom.:
+48 507 056 579 - sklep
e-mail:
carmenflor@wp.pl
facebook:
adres:
ul. Moniuszki 1 (róg placu Wolności)
21-500 Biała Podlaska

Studio Dekoracji i Aranżacji Carmen flor powstało w 2004 roku z połączenia pasji tworzenia i miłości do kwiatów.

W naszej ofercie proponujemy Państwu dekoracje sal, kościołów, samochodów tworzonych przez Małgorzatę Bielińską-Golczewską, która uczęszczała do Szkoły Florystycznej Małgorzaty Niskiej gdzie uzyskała tytuł Mistrza Florystyki.

Dekoracje sal

Do dekoracji sal używamy tkanin, elementów świetlnych oraz kwiatów żywych i sztucznych. Każdą dekorację staramy się dopasować pod każdym względem do Państwa oczekiwań oraz aby komponowała się z kolorystyką i wystrojem sali weselnej.

Dekoracje kościołów

Do dekoracji kościoła proponujemy Państwu aleje z kwiatów żywych oraz sztucznych, ozdobione tiulem lub wstążkami. Ponadto różnego rodzaju zawieszki na ławki, białe pokrowce na krzesła i klęczniki, oraz coś oryginalnego – BIAŁY DYWAN.

Dekoracje samochodów

Dekoracja samochodu to nasza specjalność. Do projektów wykorzystujemy kwiaty żywe i różnego rodzaju elementy florystyczne.

Dekoracje stołów

Jednym z najważniejszych dekoracji stołu są kwiaty, które podkreślają cudowną atmosferę ślubu. Akcenty florystyczne są konieczne dla nadania patosu i niepowtarzalności całej uroczystości.

Bukiety ślubne

Bajkowe wesele

Candy bar

candy bar carmen flor biała podlaska candy bar carmen flor biała podlaska candy bar carmen flor biała podlaska candy bar carmen flor biała podlaska

Naszym celem jest aby nawet najskromniejsza uroczystość miała piękną oprawę i kiedy będą Państwo wracać wspomnieniami, aby wszystko razem tworzyło niezapomniane wrażenia. Staramy się dobierać kwiaty i dodatki tak, by stały się wyjątkową oprawą niepowtarzalnej chwili zaślubin. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie, a każde zlecenie jest dla nas nowym wyzwaniem.

Pozdrawiam serdecznie

Małgorzata Bielińska-Golczewska