Dworek Łukowiska

tel. kom.:
607-766-074
e-mail:
dworek@dworeklukowiska.pl
strona:
dworeklukowiska.pl
facebook:
adres:
Bubel Łukowiska 29
21-505 Janów Podlaski

Dworek Łukowiska n/Bugiem k/Janowa Podlaskiego, gdzie organizujemy przyjęcia do 160 osób to posiadłość z dziewiętnastowiecznym dworem, zarazem magiczne miejsce na organizację wymarzonego wesela.

To miejsce sprawi, że Wasze przyjęcie będzie stylowe, romantyczne, niezapomniane, wyjątkowe z elementami folkloru- takie wesela organizujemy specjalnie dla Państwa.

W trakcie trwania uroczystości gwarantujemy opiekę dbając o najdrobniejsze szczegóły . Zadbamy o organizację noclegu dla Gości weselnych w atrakcyjnych cenach.

Współpracujemy z barmanami, florystami, profesjonalnymi DJ’ami i fotografami, którzy sprawią, że Wasze wesele w Dworku będzie niepowtarzalne.

Niezwykła sceneria dworu ,czar rajskiego ogrodu sprawi, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci Młodej Pary i Gości.

Pomożemy przygotować dworskie menu. Służymy radą, jesteśmy otwarci na sugestie i życzenia Młodej Pary.

Polecamy tez wykwintne i okazałe torty, pyszne wypieki ciast, słodkie stoły i candy bary -również na wynos. Przykłady można obejrzeć na facebooku: Domisiowe słodkości.

Przyjęcie może odbyć się zarówno przy tradycyjnych stołach ustawionych w podkowę lub stołach okrągłych. Tance zaś na sali weselnej, lub w eleganckim namiocie otoczonym kwiatami.

Ceremonię ślubu cywilnego można odbyć w plenerze – w ogrodzie, a kościelnego w kościółku drewnianym nieopodal-400m, gdzie Młodą Parę dowiozą rumaki zabytkową bryczką z daszkiem.

Przyjęcie proponujemy rozpocząć dostojnym Polonezem między kwiatowymi rabatami wokół dworu.

Duży teren, staw z altanką na wyspie, romantyczny mosteczek zachęcają do wyjątkowych sesji zdjęciowych.