Eva Serhej Make Up Artist

tel. kom.:
795 50 50 76
e-mail:
sklep@visageshop.pl
strona:
www.visageshop.pl
facebook:
adres:
Sidorska 59B (wjazd od Hurtowni ASAJ)
21-500 Biała Podlaska

Bądź najpiękniejszą Panną Młodą! Zachwyć Pana Młodego i Gości swoim oszałamiającym wyglądem.

Salon Wizażu Visage Shop to miejsce gdzie wydobywamy kobiece piękno bez względu na wiek. Do każdej Klientki podchodzimy indywidualnie, kładziemy nacisk na to, czego oczekuje, jak chce wyglądać. Sugerujemy co może pasować, a z czego lepiej zrezygnować. Słuchamy, nie narzucamy własnej wizji. Pragniemy aby wykonany makijaż odzwierciedlał osobowość i charakter Panny Młodej, która wychodzi od nas pomalowana, a nie przemalowana. Dobre samopoczucie Panny Młodej w tym wyjątkowym dniu to dla nas sprawa priorytetowa.

W ofercie posiadamy dwa rodzaje makijażu:

1)      Makijaż tradycyjny – makijaż wykonywany w sposób tradycyjny – pędzlami.

2)      Makijaż air brush – makijaż wykonywany metodą natryskową za pomocą aerografu. Makijaż jest trwały (do 48h), ma jedwabiste wykończenie, wodoodporny (nie straszne mu łzy wzruszenia, radości), hypoalergiczny (składniki pochodzenia mineralnego), higieniczny (nie ma bezpośredniej styczności ze skórą klientki; nie pozostawia śladów na komórce), brak efektu maski (preparat idealnie stapia się ze skórą i dopasowuje kolorem do karnacji), eliminuje świecenie się twarzy, nie zatyka porów (nie zawiera silikonu, nie powoduje stanów zapalnych na skórze). Film przybliżający tę metodę dostępny pod tym linkiem: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Z-Z0EFstth8

Na dodatkowe życzenie Klientki w makijażu możemy wykorzystać kępki, sztuczne rzęsty, kamienie, brokaty.

Zachęcamy do skorzystania z makijażu próbnego. W trakcie spotkania przedyskutujemy możliwe warianty makijażu, wypróbujemy różną kolorystykę, aby przyszła Panna Młoda mogła wybrać wariant, który najbardziej jej odpowiada.

Cennik:

Makijaż tradycyjny – 70 zł (z makijażem próbnym 120 zł)
Makijaż air brush – 100 zł (z makijażem próbnym 160 zł)

Powołaj się na portal www.slubwbialej.pl, a otrzymasz 15% zniżki.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Istnieje również możliwość umówienia fryzjera.