GRAZZIO

tel.:
83 343 20 26
strona:
www.grazzio.pl
facebook:
adres:
ul. Brzeska 9
21-500 Biała Podlaska

Biżuteria towarzyszy ludziom od najdawniejszych czasów. W wielu kulturach wierzono, że amulety, wisiory czy pierścienie ze specjalnymi znakami mają magiczną moc. Od wieków biżuteria była też oznaką władzy świeckiej oraz ludowej. Dziś bywa również dawana jako prezent, wyraz wdzięczności, sympatii, miłości, ale przede wszystkim jest wspaniałą ozdobą.

Nasza firma zajmuje się projektowaniem i wykonaniem własnej, autorskiej biżuterii. Do pracy podchodzimy z zaangażowaniem i pasją, dlatego nasze produkty mają wyjątkowy charakter. Owocem naszych działań jest złota biżuteria ślubna, pierścionki zaręczynowe z brylantami lub innymi kamieniami szlachetnymi, obrączki a także wiele innych unikalnych ozdób. Naszymi atutami są różnorodność i nieprzeciętność. Aby zapewnić naszym klientom biżuterię niezwykłą na miarę łączącego ich uczucia, sięgamy po nietypowe, nowatorskie rozwiązania.

Tym co nas wyróżnia na tle innych jubilerów jest wyjątkowa dbałość o klienta. Zapewniamy wieczystą gwarancję na zakupione u nas obrączki. W cenie zakupu są również późniejsze korekty rozmiarów.

Głęboko wierzymy, że nasza oferta sprosta Państwa oczekiwaniom.

jubiler Grazzio obrączki ślubne grazzio biała podlaska jubiler grazzio biała podlaska radzyń podlaskiSalony Grazzio:

  • ul. Brzeska 9, Biała Podlaska
  • ul. Warszawska 22, Radzyń Podlaski
  • ul. Niepodległości 20, Świdnik

Salony partnerskie Valore:

  • ul. Lubelska 15, Międzyrzec Podlaski
  • ul. Rynek 1/10, Lubartów
  • ul. Zdanowskiego 5, Łuków

Zapisz