Hotel Polonia***

tel.:
501-385-630
tel. kom.:
510-076-974
e-mail:
info@hotelpoloniabp.pl
strona:
www.hotelpoloniabp.pl
facebook:
adres:
Grabanów 49D
21-500 Biała Podlaska

Sala Balowa Hotelu Polonia to wyśmienite miejsce na wymarzone przyjęcie weselne lub elegancki bal. Oferujemy Państwu stylową, klimatyzowaną salę mieszczącą nawet do 300 osób na jednym poziomie, która jest przestronna, pozwala na rozmaite aranżacje i ustawienia stołów.

Nasz Szef kuchni indywidualnie dopasowuje menu do Państwa preferencji, tak, by uświetnić wyjątkowy dzień odpowiednią kompozycją smaków i aromatów. Pracownicy Hotelu w profesjonalny i fachowy sposób zadbają o wystrój i klimat przyjęcia. Ich doświadczenie oraz indywidualne wyczucie i dbałość o najdrobniejsze detale będą niewątpliwym atutem, istotnym i znaczącym na każdym etapie przygotowań.

To co nas wyróżnia to indywidualne podejście do oczekiwań każdej Pary. Na drodze rozmów, wspólnych ustaleń, wsłuchania się w określone potrzeby powstaje wyjątkowy plan uroczystości weselnej, oparty na wyobrażeniach każdej Pary o idealnym weselu.

W trakcie organizacji chętnie służymy pomocą i doświadczeniem: podpowiadamy najciekawsze rozwiązania, podsuwamy pomysły na rozmaite atrakcje, niespodzianki. Gustowny wystrój, smaczna i różnorodna kuchnia, profesjonalna obsługa to atuty, które wyróżniają nas wśród konkurencji.

Szereg opcji dodatkowych: altana ogrodowa, plac przy ogrodzie to tylko niektóre udogodnienia, jakie przygotowaliśmy dla Państwa. Ponadto w opcji wiele możliwości ustawień i konfiguracji przy stołach okrągłych i prostokątnych. Dodatkowo dla gości weselnych mamy ponad 70 miejsc noclegowych w specjalnych cenach.

Zapraszamy do kontaktu!