Hotel Polonia***

tel.:
recepcja hotelu 790 201 612
tel. kom.:
510-076-974
e-mail:
info@hotelpoloniabp.pl
strona:
www.hotelpoloniabp.pl
facebook:
adres:
ul. Hotelowa 5, Grabanów
21-500 Biała Podlaska

Hotelu Polonia *** to wyśmienite miejsce na wymarzone duże przyjęcie weselne i te mniejsze kameralne. Oferujemy Państwu cztery sale, wszystkie sale są przestronne, standardowa dekoracja pozwala na rozmaite ich aranżacje według najnowszych trendów.

  • Diamentowa mieszczącą nawet do 300 osób na jednym poziomie.
  • Platynowa mieszczącą do 140 osób.
  • Tarasowa mieszcząca do 50 osób z osobnym wejściem.
  • Lustrzana mieszcząca do 50 osób.

Nasz Szef kuchni indywidualnie dopasowuje menu do Państwa preferencji, tak, by uświetnić wyjątkowy dzień odpowiednią kompozycją smaków i aromatów. Pracownicy hotelu i koordynatorzy eventów w profesjonalny i fachowy sposób zadbają o wystrój i klimat przyjęcia. Ich bogate doświadczenie oraz indywidualne wyczucie i dbałość o najdrobniejsze detale będą niewątpliwym atutem, istotnym i znaczącym na każdym etapie przygotowań.

To co nas wyróżnia to indywidualne podejście do oczekiwań każdej Młodej Pary. Na drodze rozmów, wspólnych ustaleń, wsłuchania się w określone potrzeby powstaje wyjątkowy plan uroczystości weselnej, oparty na wyobrażeniach każdej Młodej Pary o idealnym weselu.

W trakcie organizacji chętnie służymy pomocą i doświadczeniem: podpowiadamy najciekawsze rozwiązania, podsuwamy pomysły na rozmaite atrakcje, niespodzianki. Gustowny nowoczesny wystrój, smaczna i różnorodna kuchnia, profesjonalna obsługa to atuty, które wyróżniają nas wśród konkurencji.

Szereg opcji dodatkowych: altana ogrodowa, teren zielony przy ogrodzie, duży parking to tylko niektóre udogodnienia, jakie przygotowaliśmy dla Państwa. Ponadto w opcji wiele możliwości ustawień i konfiguracji przy stołach okrągłych i prostokątnych. Dodatkowo dla Gości weselnych mamy ponad 90 miejsc noclegowych w dniu przyjęcia w specjalnych cenach.

Koordynatorzy wesel

  • p. Ewa Dobrowolska tel. 501 385 630
  • p. Alicja Pawluczuk  tel. 510 076 974

Zapraszamy do kontaktu, pozostajemy do waszej dyspozycji !