Jakoniuk Walentyna Cukierenka u Walentynki

tel.:
(83) 342 32 56
tel. kom.:
517 162 160
e-mail:
cukierenkauwalentynki@wp.pl
facebook:
adres:
ul. Górna 58a
21-500 Biała Podlaska

Cukierenka u Walentynki istnieje od 2009 roku. Powstała ona dzięki wieloletniemu zainteresowaniu cukiernictwem, które potem stało się pasją założycielki cukierni Pani Walentyny.

Posiadamy nowoczesny budynek zgodny ze wszelkimi normami Unii Europejskiej wyposażony w wysokiej klasy, nowoczesny sprzęt piekarniczy oraz wysoce wykwalifikowany personel. O wysokiej jakości produktów naszej firmy świadczą liczne certyfikaty. Torty produkowane w cukierni nadają się na każdą okazje. Niezwykły kunszt i pasja naszej szefowej, które towarzyszą nam na każdym etapie produkcji zapewniają wypiekom jedyny i niepowtarzalny smak. Kształt oraz kolorystyka tortów jest dostosowywana do wymagań klienta w zależności od okoliczności z okazji której tort ma zostać skonsumowany. Realizujemy zarówno zamówienia hurtowe jak i detaliczne. Produktów oferowanych przez naszą cukiernie nie zobaczą Państwo na wystawie, ponieważ są one pieczone tylko i wyłącznie na indywidualne zamówienie. Nasze produkty słyną ze 100 procentowej zawartości składników naturalnych pochodzących wprost z ekologicznych upraw oraz całkowitego braku substancji konserwujących. Posiadamy wysokiej klasy samochód – chłodnie co daje nam możliwość dostarczenia wypieków bezpośrednio pod wskazany adres i o ustalonej porze.

W naszej ofercie znajdą Państwo:

  • Torty weselne
  • Torty jubileuszowe
  • Torty komunijne
  • Torty urodzinowe
  • Torty na chrzciny, wieczory panieńskie, kawalerskie imieniny i wiele i wiele innych…
  • Ciasta
  • Ciasteczka: orzeszki, rogaliki, pierniczki itp.
  • Rolady
  • Hitem sezonu są wyśmienite trufle „Walentynki”

Prosecco Van – APE VALENTINO 1979/ na przyjęcia weselne, eventy firmowe oraz przyjęcia okolicznościowe. Prosecco Van to świetna atrakcja, idealna na przyjęcia plenerowe na zewnątrz, ale dzięki swoim małym gabarytom w razie niepogody można wjechać nim również do wnętrza budynków.

Serwis musującego wina prosto z mobilnego baru utworzonego na bazie kultowego Piaggio APE jest niesamowicie atrakcyjnym elementem każdego przyjęcia. Taki sposób podawania wina zawsze wzbudza spore zainteresowanie wśród gości, a wokół Vana tworzy się prawdziwa strefa Dolce Vita!

Mogą Państwo być pewni że smak tych chwil na długo utkwi w Państwa pamięci!!!

Z poważaniem,

Właściciel firmy

Walentyna Jakoniuk