Magda Sala Bankietowa

tel. kom.:
501 406 960
e-mail:
info@salamagda.pl
strona:
www.salamagda.pl
facebook:
adres:
ul. Korczaka 37
21-500 Biała Podlaska

Ten wyjątkowy dzień na zawsze zostaje w naszej pamięci, dlatego tak ważnym wyborem jest sala weselna, gdzie odbywa się cała zabawa. Nasza Sala została zaprojektowana w stylu glamour. Samo wnętrze nadaje jej już niepowtarzalnego klimatu. Postawienie na przewodni koloru złotego z domieszką czarnych elementów, sprawiło, że sala nie potrzebuje już dodatkowych dekoracji. Taka elegancja, pozwala zorganizować przyjęcie weselne w każdym stylu. Czy to ma być wesele pełne przepychu i bogactwa, czy delikatne, ale z dozą elegancji?

Sala Złota jest w stanie pomieścić do 200 gości, dla podróżnych mamy w ofercie 12 pokoi hotelowych. Naszym atutem jest duży parking oraz plac zabaw dla dzieci z trampoliną. Dojazd do Nas jest bardzo prosty, ponieważ znajdujemy się przy samej obwodnicy Białej Podlaskiej.

Zapewniamy doświadczoną obsługę, która zadba o każdy szczegół w przygotowaniu wesela oraz dopilnuje, aby czas spędzony na Sali goście zapamiętali na długo.

Zespół naszych kucharzy przygotuje dla Państwa pyszne, a zarazem wspaniale wyglądające dania. Ilość ciepłych posiłków jest zależy od Państwa preferencji. Posiadamy bardzo szeroką gamę dań głównych, przystawek oraz deserów. W sprawie menu zawsze służymy radą, a nasze doświadczenie pozwoli optymalnie dopasować dania i przystawki do Państwa potrzeb.