Niezależna Dyrektor Sprzedaży Mary Kay Olga Tryniecka

tel. kom.:
798 690 899
e-mail:
olgatryniecka@wp.pl
facebook:
adres:
ul. Wroczyńskiego 4
21-500 Biała Podlaska

Nazywam się Olga Tryniecka i moją misją zawodową jest wzbogacanie życia kobiet. Reprezentuję globalna firmę kosmetyczną Mary Kay jako Niezależna Dyrektor Sprzedaży. Mary Kay juz od 55 lat dba o kobiety oferując najwyższej jakości kosmetyki do pielęgnacji oraz makijażu, zaawansowane technologicznie.

Posiadamy ponad 1400 patentów przyznanych za innowacyjne produkty i technologie. Ale Mary Kay to nie tylko wysokiej jakości kosmetyki, to przede wszystkim Złoty Serwis, jaki oferują Niezależne Konsultantki Kosmetyczne. Złoty Serwis to niezwykły, znany na całym świecie, rodzaj relacji pomiędzy klientką a osobistą Konsultantką, który gwarantuje korzyści jakich się nie doświadczy robiąc zakupy w sklepie czy drogerii.

  • Po pierwsze – masz możliwość wypróbowania WSZYSTKICH produktów przed zakupem i wybrania tych, które najbardziej Ci odpowiadają. Pomogę Ci dobrać produkty pielęgnacyjne, odpowiednie dla Twojego rodzaju cery oraz kosmetyki do makijażu, w których będziesz wyglądać i czuć się pięknie. I to wszystko za darmo!
  • Po drugie – Złoty Serwis wiąże się z Gwarancją 100% Satysfakcji, co oznacza, ze KAŻDY produkt, który nie spełni Twoich oczekiwań, możesz zwrócić w dowolnym momencie używania.
  • Po trzecie – Nie musisz się martwić godzinami otwarcia sklepów i dostępności potrzebnych Ci produktów. Wystarczy, że skontaktujesz się ze mną, a ja zadba o to, aby dostarczyć Ci wybrane produkty, w sposób najbardziej wygodny dla Ciebie!

Od ponad roku uczę kobiety jak wyglądać pięknie każdego dnia, pomagam nabrać im pewności siebie oraz pokazuje możliwości rozwoju. Pracuję w myśl Złotej Zasady: “Traktuj innych tak jakbyś sama chciała być traktowana”. Ab wydobyć to co Tobie jest najpiękniejsze oferuje Ci: -analizę potrzeb skóry i dobór odpowiedniej codziennej pielęgnacji -indywidualny dobór kosmetyków z możliwością zakupu -lekcje makijażu na własne potrzeby -możliwości biznesowe Mary Kay

Zapraszam