ORCHIDEA Salon Florystyczny

tel. kom.:
503 629 876
e-mail:
salonikorchidea@gmail.com
facebook:
adres:
Porosiuki 7
21-500 Biała Podlaska

Orchidea Salon Florystyczny jest młodą firmą na lokalnym rynku. Działamy nie tylko w rodzinnym mieście, ale także w jego okolicach. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, oferujemy konkurencyjne ceny oraz ciekawe rozwiązania.

Naszym zamysłem było stworzenie nie tyle kwiaciarni oferującej kupno kwiatów, dodatków, ale Salonu Florystycznego – miejsca, w którym Klienci mogą skorzystać z porady pracowników oraz zapoznać się z proponowanymi rozwiązaniami, skrojonymi na miarę indywidualnych potrzeb.

Pragniemy przede wszystkim zaproponować Państwu powierzenie naszej firmie oprawy Waszego ślubu. W naszej ofercie znajdują się nie tylko dekoracje: kościoła, sali czy pojazdu, ale przede wszystkim bukiety Panny Młodej oraz Druhny. Elastyczne podejście do wykonywanej przez nas pracy pozwala stworzyć wiązanki zarówno wg pomysłu naszych Klientów, jak i proponować Państwu gotowe rozwiązania.

Oprócz florystyki ślubnej posiadamy w ofercie wykonywanie wieńców, wiązanek kondolencyjnych, stroików przeznaczonych na groby oraz dekoracji urn.

W naszym salonie tworzymy kompozycje przeznaczone do domów Klientów indywidualnych, jak również sklepów. Wykonujemy aranżacje florystyczne przeznaczone do kościołów oraz wnętrz biurowych.