Proseccovan Amadeo van Vino

tel. kom.:
508 244 750
e-mail:
kontakt@amadeovanvino.pl
facebook:

Proseccovan Amadeo van Vino to niezwykle gustowny, oryginalny, włoski trójkołowiec Piaggio Ape przystosowany do serwowania schłodzonych alkoholi.  Jest to gwarancja świetnej zabawy, doskonałego smaku i stylu w jednym. Ta należąca do najmodniejszych atrakcji sprawdzi się podczas wesela, poprawin, wieczorów panieńskich i innych okazji.  Wachlarz możliwości jest praktycznie nieograniczony. Proseccovan z pewnością zwróci uwagę i zachwyci przybyłych gości, a zdjęcia i opinie nadadzą dodatkowego rozgłosu dla gospodarzy.

Piaggio naprawdę jeździ więc w ciągu kilku chwil można zmienić jego położenie, a dzięki niewielkim rozmiarom w każdej przestrzeni odnajdzie się świetnie. Doskonałą na pewno będzie ta w otoczeniu przyrody w ogrodzie, czy w altanie, ale też przestrzeń sali bankietowej.

Proseccovan sam w sobie jest świetną aranżacją dekoracyjną i nietuzinkowym tłem do zdjęć. Na pamiątkowych fotografiach z sesji zdjęciowych również prezentuje się wdzięcznie i elegancko. Nastrojowe oświetlenie i elementy dekoracyjne jako ozdoby vana, po zmroku zamieniają go w stylowy, niezwykle klimatyczny element całokształtu przyjęcia.

Dołączona strefa relaksu w zestawie z trójkołowcem, nie tylko zauroczy gości i pozytywnie ich zaskoczy, ale stworzy też miejsce do spotkań i chwili rozmowy w anturażu romantycznej atmosfery. Piaggio utrzymane jest we włoskim klimacie, ale na życzenie dekoracje można dostosować do innej wizji przyjęcia. Serwujemy wina musujące typu prosecco, wina białe, czerwone, piwo, cydr, drinki na bazie pro secco.