Salon kosmetyczny Julia

tel.:
(083) 342 40 30
tel. kom.:
601374020
e-mail:
kasiabinek@vp.pl
facebook:
adres:
ul. Sadowa 11-21/7
21-500 Biała Podlaska

Serdecznie witam i zapraszam do mojego salonu.

Jestem dyplomowaną kosmetyczką z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Biorę czynny udział w wielu szkoleniach, pokazach i sympozjach poruszających zagadnienia pielęgnacji urody. Mój gabinet wyposażony jest w profesjonalne kosmetyki, które zaspokajają potrzeby nawet najbardziej wybrednej klientki.

Stawiam na trzy podstawowe pojęcia: PROFESJONALIZM, JAKOŚĆ, DOŚWIADCZENIE.

Salon kosmetyczny Julia położony jest w dogodnej lokalizacji Białej Podlaskiej. W swojej ofercie posiada zabiegi pielęgnacji ciała, paznokci i dekoltu. Wnętrze Salonu kosmetycznego Julia jest średniej wielkości, na ścianach wiszą obrazy i lustra, a na stolikach i parapetach stoją kwiaty. Dominująca kolorystyka to biel i pomarańcz.

W bogatej ofercie Salonu kosmetycznego Julia znajduje się szereg profesjonalnych zabiegów kosmetycznych i pielęgnacyjnych. Wszystkie zabiegi kosmetyczne są wykonywane przez wysoko wykwalifikowany personel. Salon kosmetyczny Julia składa się ze specjalistów z sporym doświadczeniem w branży kosmetycznej. Dla stałych klientów salon oferuje atrakcyjne pakiety i Bony na różne okoliczności.

Godziny otwarcia: Poniedziałek-piątek: 9:00 – 18:00 sobota:10:00 – 15:00
niedziela: nieczynne