Spełnienia marzeń! art music group

tel. kom.:
885-900-090 Tomek
e-mail:
spelnienia@vp.pl
facebook:
adres:
Sławacinek Nowy 15a
21-500 Biała Podlaska

Spełnienia marzeń! art music group
doskonały wybór na eleganckie wesele, event i imprezę firmową

Spełnienia marzeń! to profesjonalna grupa muzyczna z Białej Podlaskiej. Specjalizujemy się w oprawie muzycznej wesela, ale także eventów i imprez firmowych. Naszym Klientom serwujemy energetyczny koktajl muzyczny z dużą ilością współczesnego popu przeplatanego muzyką z lat 80-90 aż po aktualne przeboje polskie i światowe.

Szeroki i zróżnicowany repertuar sprawia, że grupa muzyczna Spełnienia marzeń! może zaspokoić nawet najbardziej wyszukane gusta.

Setlista zespołu to największe przeboje polskiej i światowej muzyki rozrywkowej.

Muzyka jest naszą życiową pasją oraz naszym zawodowym zajęciem do którego jesteśmy przygotowani poprzez odpowiednio zdobyte wieloletnie doświadczenie sceniczne i estradowe.

Oferujemy Państwu profesjonalne nagłośnienie, efekty świetlne i wizualne, doświadczenie, urok i młodość okraszone dobrym humorem.

Według upodobań naszych klientów, przygotujemy scenariusz imprezy, od pierwszego tańca, przez oczepiny aż do animacji gier i zabaw. Te oczywiście, zależne są od preferencji Pary Młodej oraz gości. Naszą jakością i podejściem do pracy łamiemy stereotyp „typowego zespołu weselnego” i dajemy Waszym Gościom niesamowite przeżycia.

Sprawdź nas :)