Studio Design

tel.:
83 343 43 15
tel. kom.:
793 644 367
e-mail:
dekoracje@studio-design.net.pl
strona:
www.studio-design.net.pl
facebook:
adres:
ul. Warszawska 6
21-500 Biała Podlaska

Nasza firma powstała z myślą o osobach, które wyjątkowe chwile w swoim życiu, wszelkie imprezy okolicznościowe chciałyby wzbogacić o dekoracje.

Oferta jest skierowana do wszystkich i każdy znajdzie coś dla siebie. Oferujemy fachową pomoc i służymy radą. Nasze dekoracje pozwolą Ci na zrealizowanie swych marzeń i wizji estetycznych. Z nami każda impreza stanie się towarzyskim wydarzeniem. Specjalizujemy się w dekoracjach sal weselnych, kościołów, pojazdów ślubnych.

Nasza oferta dekoracyjna opiera się na bazie projektów z tkanin, tiuli, kwiatów zarówno żywych, jak i sztucznych, balonów napełnianych powietrzem lub helem, a także szerokiej gamy elementów z papieru. W sprzedaży posiadamy szeroki wybór zaproszeń ślubnych, komunijnych, studniówkowych, sylwestrowych, urodzinowych i innych.

Oferujemy kompozycje kwiatowe do sal, kościołów, na pojazdy, dobierane indywidualnie do potrzeb zleceniodawcy. W naszym sklepie stacjonarnym znajdziesz wiele dodatków aby ten dzień był jeszcze piękniejszy i pozostał w pamięci Wam ,Waszym rodzicom i wszystkim gościom.