Atelier „Reda”

tel. kom.:
507107491
e-mail:
atelier.reda@onet.eu
strona:
www.sylwiareda.com
facebook:
adres:
Ciasna 6
21-500 Biała Podlaska

Zmysłowe kreacje, które odzwierciedlają złożoność każdej kobiety są doskonałym dopełnieniem udanego wieczoru. Takie są prace polskiej projektantki Sylwii Redy, w której krwi płynie olbrzymia kreatywność i chęć tworzenia nie powtarzalnych ubiorów. Jej kreacje podobają się kobietom i oddziaływują na zmysły mężczyzn. Bez względu na to czy są to suknie wieczorowe, kreacje ślubne czy codzienne zawsze przykłada ogromną uwagę do szczegółów , nie boi się nowych wyzwań.

Każda klientka jest wyjątkowa więc wszystko musi być dopięte na ostatni guzik. Sylwia Reda często powtarza, że wszystko składa się na całość, każdy etap tworzenia kreacji jest tak samo ważny, podobnie jak każdy detal.

Jako dyplomowany projektant ubioru oraz konstruktor – technolog a także stylistka wie o czym mówi, na to nie ma przepisu, robi to co sprawia jej radość. W swoim atelier często realizuje ekspresowe projekty na zlecenie telewizji, potrzeby reklam, sesji zdjęciowych gwiazd, gdzie oprócz jakości jest ważny krótki czas realizacji. Współpracowała przy tworzeniu ubiorów do prestiżowego albumu o makijażu THE ART OF MAKE-UP. Współpracuje z czasopismem MAKE-UP SPACE przy stylizacjach sesji zdjęciowych i Anną Ciechomską, właścicielką prestiżowej szkoły wizażu a także redaktor naczelną MAKE UP i MAKEUP INTERNATIONAL, a także pierwszego internetowego magazynu o makijażu www.emakeup.pl

Każdy jej projekt jest traktowany indywidualnie, dlatego pracuje wykonując tylko pojedyncze egzemplarze strojów. Wykorzystuje naturalne tkaniny, przepiękne koronki sprowadzane z Indii, Włoch, Francji. Projektantka ubierała takie gwiazdy jak Grażyna Wolszczak, Beata Sadowska, Hania Śleszyńska, Joanna Liszowska czy Anna Przybylska.

reda reda reda reda reda

Zapisz