Terapie naturalne OLGA

tel.:
517 518 221
tel. kom.:
663 827 143
e-mail:
olma50@wp.pl
adres:
ul. Fieldorfa 32/44
21-500 Biała Podlaska

Nazywam się Volha Makhai, lub po prostu wróżka Olga. Urodziłam i wychowałam się w Syberii. Jestem Rosjanką jednak od 10 lat mieszkam w Polsce. Kartami fascynuję się od dzieciństwa.

Wróżę z Kart Klasycznych, Kart Lenormand, posługuję się numerologią i Runami, ale moją prawdziwą pasją jest Tarot. Poprzez wnikliwą analizę rozkładów kart doradzam w sprawach życiowych np: uczuciowych, rodzinnych, zawodowych czy finansowych.

Zajmuję się również masażem leczniczym od 8 lat. Oferuję autorskie masaże opracowane na podstawie szerokiego kolażu technik etnicznych według zasad masażu klasycznego.

Jeśli marzysz o chwili relaksu lub o czymś, co pomoże pozbyć się bólu, rozluźnić napięte mięśnie, zredukować stres czy pomóc w licznych zdrowotnych problemach, to masaż jest dla Ciebie!

Masaż leczniczy jest idealnym wyborem dla osób zmagających się z wieloma różnymi rodzajami problemów, takimi jak zmęczenie, choroby serca, cukrzyca, nadciśnienie, depresja, bóle mięśni, ból pleców, karku, zmniejszona odporność i wiele innych. Ponadto zajmuję się terapią czaszkowo-krzyżową u dorosłych i dzieci (w tym noworodków) oraz terapią Polarity.

Zapraszam do mojego gabinetu w Białej Podlaskiej.