Przedsiębiorstwo „TRIOMIX”

tel.:
833428383
tel. kom.:
+48 604 062 883
e-mail:
triomix@wp.pl
adres:
ul. Terebelska 57/65
21-500 Biała Podlaska

Od 12 lat jesteśmy do Państwa dyspozycji.

„Triomix-Catering” na stałe zapisał się na kulinarnej mapie Lubelszczyzny i Podlasia. Każdego dnia żywimy około 1500 osób. Współpracujemy z placówkami opieki zdrowotnej, szkołami, przedszkolami, oraz licznymi klientami indywidualnymi. Obsługujemy zarówno duże imprezy, jak też kameralne bankiety.

Nasza firma oferuje kompleksową obsługę gastronomiczną planowanych przez Państwa wydarzeń. Pyszne smaki, aromatyczne dania kuchni polskiej, wyszukane napoje,a także specjalnie przygotowane menu dopasowane do charakteru Państwa imprezy – dostarczymy i podamy wszędzie gdzie Państwo zapragniecie.

Wierzymy, że każdy wskazany adres może stać się miejscem niezapomnianego przyjęcia.

To właśnie nasza praca!

Z radością obsługujemy spotkania biznesowe, szkolenia, bankiety, imprezy okolicznościowe, konferencje, uroczystości, wesela, urodziny, imieniny, rocznice, komunie, spotkania i zjazdy rodzinne i imprezy dla dzieci.

Gdy już wszyscy zachwycą się ślubną kreacją, gdy opadną już emocje po uroczystości zaślubin, wypijecie szampana, zatańczycie pierwszy taniec, przyjdzie czas na: TORT – króla wszystkich słodkości.

Odpowiednio udekorowany i podany stanie się kolejnym punktem kulminacyjnym uroczystości, podziwiany będzie przez wszystkich… Jeśli jednak jego smak nie dorówna dekoracjom, wszyscy będą zawiedzeni, a jest to jedna z niewielu potraw, która będzie spożywana przez wszystkich gości. Wiemy doskonale, ponieważ zajmujemy się wypiekami od 12 lat. Zaufajcie wieloletniej firmie cateringowej, która uwzględni wszystkie wasze potrzeby. Od lat zaskakujemy swoich klientów wybornym smakiem ciast domowych. Mimo wieloletniego doświadczenia, nie osiadamy na lurach. Ciągle się dokształcamy i eksperymentujemy. Chcemy nawet sprostać nawet najbardziej wymagającym zmysłom. Tworzymy torty o przeróżnych kształtach, tych najbardziej tradycyjnych, jak koło czy kwadrat lub też i bardziej wymyślnych, które będą dla Was symbolizowały ten wyjątkowy dzień, jak np. serce.

U nas powstają torty wielopiętrowe o smaku: śmietankowym, kawowym, kakaowym, orzechowym, makowym, z alkoholem lub owocami, waniliowym, bananowym, brzoskwiniowym, kukułkowym, ciasteczkowym i toffi, aż rozpływają się w ustach.

Nie umkną one uwadze żadnego z gości, z fantazyjnymi kompozycjami kwiatków, wstążek. Pamiętajcie więc, aby zamówić odpowiednią ilość ciasta, oraz tort wystarczająco duży, bo nasze wypieki znikają ze stołów bardzo szybko.