Twórcze Studio Video

tel. kom.:
Tomasz Żyhaluk 796788308
e-mail:
tomekoe89@wp.pl
facebook:

TWÓRCZE STUDIO VIDEO
Wiemy jak uchwycić najważniejsze chwile w Dniu Waszego Ślubu i złożyć je w film, o wyjątkowym stylu i klimacie, który powie o Waszych uczuciach, emocjach, o historii Waszej miłości.

TOMEK
Operator/Montażysta
Założyciel Twórczego Studia Video. Od 2010 roku działa w branży filmowej.
W swoich ujęciach nieprzerwanie dąży do doskonałości. Za wzór stawia sobie mistrzów sztuki kinematografii jak Kubrick, Hitchcock czy Forman. Obserwuje szukając niepozorowanych, naturalnych kadrów.

IWONA
Operator/Montażysta
Zajmuje się postprodukcją od pomysłu na scenariusz poprzez montaż i dobór muzyki. Ma
niesamowitą zdolność widzenia emocji i detali, a dzięki „kobiecemu spojrzeniu” nigdy nie pozwoli umieścić na filmie niekorzystnego ujęcia! Miłośniczka muzyki
Fascynuje ją zarówno obraz jak i dźwięk, czego połączeniem jest właśnie film, którym zajmuje się już kilka lat.

Teledyski
Filmy ślubne i teledyski realizuję tak, aby zachwycały dziś, jak też za 20 lub 30 lat. Filmuję
dyskretnie, a jednocześnie jestem zawsze tam, gdzie można wykonać najciekawsze ujęcie,podpatrzeć Wasz uśmiech, wzruszenie.

Filmy
Filmy, które opowiadają historię Waszej miłości, pokazują spełnienie Waszych marzeń i uczuć. Filmy naturalne, ponadczasowe, nieszablonowe, które przywołają ślubne emocje i zapadną w pamięci na długo.

Podziękowania dla Rodziców
Filmowe podziękowania dla rodziców to jeden z najlepszych prezentów Pary Młodej dla rodziców. Możecie w krótkim filmiku, teledysku, opowiedzieć o Waszych najlepszych wspomnieniach z dzieciństwa, wartościach które macie dzięki nim na nowej drodze…

Czy brać kamerzystę na ślub
Film ślubny opowie to, co się dzieje pomiędzy fotografiami. Na pewno zachwycą was ślubne fotografie, pozowane i spontanicznie. Jednak wszystko to, co wydarzy się pomiędzy jednym zdjęciem a drugim, pokaże Wam tylko film.

JAK WYBRAĆ KAMERZYSTĘ LUB EKIPĘ FILMOWĄ?
Podstawowym kryterium jest obejrzenie portfolio kilku różnych filmowców, i rozpoznanie własnego gustu. Wasze upodobania i wyobrażenia o filmie ślubnym mogą być stereotypowe, więc wystrzegajcie się polegania na…

Zapraszamy do odwiedzenia nas na stoiskach wystawowych lub umówienia się na indywidualne spotkanie.