Zespół muzyczny Karo Dance

tel. kom.:
608-577-564
e-mail:
karodance@wp.pl
strona:
www.zespolkarodance.pl
adres:
ul. Balladyny 7A/6
21-560 Międzyrzec Podlaski

Nasze wieloletnie doświadczenie w obsłudze muzycznej imprez rozrywkowych i okolicznościowych jest gwarancją usług muzycznych na profesjonalnym poziomie. Posiadamy sprzęt instrumentalno – nagłośnieniowy i oświetleniowy uznanych na świecie producentów sprzętu estradowego.

Dysponujemy własnym transportem dlatego nasz zespół weselny gra nie tylko w Międzyrzecu Podlaskim ale również w miastach takich jak: Biała Podlaska, Siedlce, Parczew, Łosice, Lublin, Radom, Warszawa i okolice np.: Radzymin, Emilianów, Wyszków, Nasielsk, Nadarzyn, Legionowo, Zielonka, Jachranka, Piaseczno oraz Pruszków. Teren naszego działania obejmuje województwa mazowieckie i lubelskie.

KARO DANCE to zespół na wesele, którego repertuar muzyczny jest dostosowany do wieku gości, dlatego też wykonujemy popularne, taneczne utwory dopasowane do wszystkich pokoleń muzycznych, począwszy od przyśpiewek weselnych aż po najnowsze dyskotekowe hity. Oferujemy także bogaty zestaw zabaw, gier, a także tradycyjnych konkursów oczepinowych, które wpływają na atrakcyjność imprezy.

Zachęcamy do posłuchania utworów wykonywanych przez zespół muzyczny, dostępnych w zakładce DEMO. Swoje zasoby ciągle wzbogacamy o najnowsze utwory z list przebojów, po to aby nasza oferta była ciągle aktualna. Dzięki doświadczeniu potrafimy zabawić każde, nawet najbardziej wymagające towarzystwo.

Przebieg danej imprezy jest ustalany indywidualnie. My jako zespół weselny doradzamy, nie narzucamy własnych pomysłów. Jesteśmy przy tym otwarci na sugestie z Państwa strony, a wszystko po to, byście byli usatysfakcjonowani wykonywanymi przez nas usługami. W związku z tym możemy obsłużyć każdą imprezę, dostosowując się do wymagań organizatorów.

Żadnego problemu nie stanowi dla nas przygotowanie tzw. utworu na specjalne życzenie. Jednak informacja na temat takiego utworu musi być przekazana zespołowi nie później niż 30 dni przed terminem imprezy.

Na scenie prezentujemy wysoką kulturę osobistą, poprawny język, ubiór dostosowany do okoliczności.