sala weselna Biała Podlaska

Główna Forum ślubne Organizacja ślubu Sprawy ślubno-weselne sala weselna Biała Podlaska

Przeglądasz 9 wpisów - 1 do 9 (z 9 w sumie)
 • Autor
  Wpisy
 • #4357
  marta84
  Użytkownik

  hejka, jaką salę weselną polecacie?

  planuje duże wesele na ok. 15-200 osób i nie wiem która sala pomieści tyle osób. Wiem że na sadowej jest sala złota sala i ona ma 170 miejsc. czy ktoś wie jakie tam jest jedzenie?

  zajazd jolanta też pomieściłby taką liczbę ale ja nigdy tam nie byłąm. słyszałam ze porcje są małe i ludzie wychodzą głodni ale że okolica jest ładna i przyjemna atmosfera.

  sala Magda przy obwodnicy – też tam nigdy nie byłam i nie wiem na ile osób.

  a moze polecacie kogoś innego? gdzieś poza białą. słyszałam że jakas nowa sala powstaje na 300 osób nawet ale szczegółów nie znam.

  Ponieważ od niedawna mieszkam w Białej i ze swoim chłopakiem planujemy ślub, byłam tylko na jednym weselu w tym mieście. Była to sala na 100 osób w Dianie przy szkole nr 9 ale tak średnio mi sie podobało. nie dość że siedliśmy w kącie i jak inni jedli drugie danie to my dopiero zupę łaskawie dostaliśmy to jeszcze prosząc o flaczki dostaliśmy rosół. poza tym w drugim daniu ziemniaki były stare :)
  no ale tam nie planuje

  pomóżcie

  #4746
  martina
  Użytkownik

  Magda to duża sala i spokojnie pomieści twoją liczbę gości. Znajomi robią tam wesele w wakacje i są zauroczeni.
  W Starej kornicy masz 2 sale. Również pomieszczą twoją ilość gości i są ładne. Koleżanka miała tam wesele i dobre jedzenie tam jest.
  Jeżeli chodzi o Salę Jolana i salę w Porosiukach- jeżeli planujesz ślub w ciągu najbliższego roku to nie masz zbytnio szans. Terminy są porezerwowane 2 lata do przodu.
  Na około 150 osób masz salę w Koczukówce- sala weselna kraciówka
  W Bialconie robią wesela- ale nie pamiętam na ile osób jest sala

  #4755
  maro
  Participant

  W Grabanowie jest nowa sala i 200 osób spokojnie pomieści, wiem że odbędzie się wesele nawet na 250 osób. Sala jest piękna, moje wesele będzie tam we wrześniu w tym roku. Mają wolne terminy też na ten rok.

  #4759
  marteczka
  Użytkownik

  Ja polecam salę w dworku w Roskoszy Blisko Białej i jakaż piękna okolica. Wkoło śliczny park, alejki, możliwość zrobienia poprawin w plenerze. Sama zdecydowałam sie na tą salę między innymi ze względu na otoczenie.

  #5010
  margo1111
  Participant

  Czy ktoś ma już jakieś informacje na temat nowej sali w Grabanowie? Ktoś był tam na weselu/organizował swoje? Proszę o opinie:)

  #5028
  maro
  Participant

  Ja organizuje tam swoje wesele 7 września tego roku. Jest to piękna sala, odrazu nas zauroczyła jak tylko tam zajechaliśmy pierwszy raz a nawet niebyła jeszcze całkowicie wykończona. Ostatnio bylismy my jak bylo pierwsze wesele i w calości przygotowana do wesela bardzo atrakcyjnie się prezentuje, a co do kosztów to jest najtaniej w okolicy, właścicielkami są dwie bardzo sympatyczne kobiety. Co do jedzenia to niewiem co i jak smakuje ale mam zdjęcia niektórych dań które byly na tym weselu jak bys był zainteresowany to moge podesłać.

  #5030
  margo1111
  Participant

  Bardzo chętnie:) poproszę w takim razie o przesłanie zdjęć na mail gosia_skora@interia.pl

  #5040
  gunia24
  Participant

  Witam, czy mogłabym również prosić o zdjęcia dań z sali w Grabanowie. Mamy tam zarezerwowany termin na przyszły rok więc z chęcią popatrzę jak to wygląda. Mój mail agusia0502@wp.pl. Pozdrawiam.

  #9349
  difreo
  Keymaster

  Zapraszamy do naszej bazy firm gdzie można sprawdzić adresy i obejrzeć zdjęcia sal weselnych z Białej Podlaskiej i okolic „Sale weselne

Przeglądasz 9 wpisów - 1 do 9 (z 9 w sumie)
 • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.