Do wygrania: Sesja fotograficzna od Ponad Chodnikami Pstrykamy Pomysłami

Na zakończenie tygodnia zachęcamy Was do wzięcia udziału w konkursie. Do wygrania sesja fotograficzna. Sponsorem nagrody jest firma Ponad Chodnikami. Zapraszamy wszystkich, nie tylko pary młode. Poniżej kilka informacji o konkursie oraz próbka talentu firmy w postaci wybranych zdjęć.

Zasady konkursu:

1. Zostań fanem profilu Ponad Chodnikami oraz portalu Ślub w Białej na Facebooku.https://www.facebook.com/ponadchodnikami.eu oraz https://www.facebook.com/slubwbialej
2. Prześlij na adres kontakt@slubwbialej.pl odpowiedź na pytanie konkursowe: „Jaka jest Twoja wymarzona sesja fotograficzna?”
3. Konkurs trwa od dnia 2 sierpnia do 11 sierpnia do godziny 23:59. Spośród nadesłanych zgłoszeń wybierzemy te odpowiedzi, które spodobają się najbardziej. Zwycięzcy zostaną wyłonieni najpóźniej w ciągu dwóch dni od zakończenia konkursu przez komisję złożoną z właścicieli firmy Ponad Chodnikami oraz portalu Ślub w Białej.
4. Ogłoszenie wyników odbędzie się na łamach portalu Facebook, a do osoby której pomysł okazał się najlepszy odezwiemy się mailowo.
5. Zwycięzca otrzymuje nagrodę w postaci sesji fotograficznej zrealizowanej do końca sierpnia 2013 na terenie Białej Podlaskiej.
6. Zwycięzca dostanie 10-15 zdjęć w formie cyfrowej wykonanych przez Ponad Chodnikami.

Powodzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *