Konkurs Atelier Projektowania i Ubioru Sylwia Reda

Uwaga! Atelier Stylizacji i Ubioru Sylwia Reda przygotowało dla Was wyjątkowy konkurs.

Wystarczy, że:

  1. Polubicie profil Ślubu w Białej https://www.facebook.com/slubwbialej
  2. Polubicie profil Sylwia Reda https://www.facebook.com/pages/SylwiaRedacom/133545503337668
  3. W komentarzu udzielicie odpowiedzi na pytanie konkursowe znajdujące się poniżej:Jaka jest Twoja wymarzona suknia ślubna?a możecie wygrać bon na suknię ślubną o wartości 1000 złotych.

Bonem zakupowym o wartości 1000 złotych nagrodzona zostanie jedna osoba, która udzieli najbardziej pomysłowej odpowiedzi. Informacja o zwycięzcy zostanie ogłoszona po zakończeniu konkursu. Konkurs trwa do 31 grudnia do godz. 24:00.

Wyniki konkursu zostaną opublikowane 02.01.2015 na profilu Ślub w Białej na Facebooku.

Jedna myśl nt. „Konkurs Atelier Projektowania i Ubioru Sylwia Reda

  1. Moja wymarzona suknia ślubna, to sukia w kształcie litery A, która idealnie podkreśli moją figurę w tak ważnym dla mnie dniu. To suknia, która będzie przyciągała uwagę wszystkich gości i olśni ich swoim blaskiem. Śnieżnobiały, bardzo brokatowy, mocno zabudowany dół zachwyci w piękne dni jesieni. Góra na cienkich ramiączkach wykonana z koronki i delikatnej siateczki odsłoni i wyeksponuje dekolt i szyję, a odkryte plecy dodadzą seksapilu oraz są niezwykle kobiece. Uroku do sukni dopełni długi, klasyczny, ciągnący się welon podczas ceremonii w kościele oraz krótki w trakcie zabawy weselnej. Ponadto chciałabym, aby była to suknia wykonana z dobrej jakości materiału. Była lekka, dziewczęca, romantyczna i wyjątkowa. Moja idealna i wymarzona!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *