Dekoracja wesela światłem – co jest ważne?

Kiedy zastanawiamy się nad dodatkowymi atrakcjami na nasze wesele, warto sprawdzić różne opcje. Niekiedy możemy upiększyć nasze wesele w sposób spektakularny i wcale nie tak oczywisty. Obecnie istnieje wiele doskonałych pomysłów, które uczynią ten dzień niezapomnianym.

Jak dekorować salę światłem?

W dobie nowoczesnych rozwiązań zdecydowanie warto wykorzystać światło. Oszczędnościowa technologia LED, odpowiednio poprowadzona, daje nam niesamowite możliwości oświetlenia. Możemy użyć wielu kolorów, stworzyć specjalne, bajkowe wzory. Wszystkie elementy planowania takiego oświetlenia zależą oczywiście od oczekiwań Młodej Pary.

Dekoracja światłem może się odbywać dzięki belkom ledowym czy reflektorom. Możemy wybrać miejsce, które chcemy odpowiednio doświetlić. W zależności od oczekiwań, może to być scena, stół Państwa Młodych czy miejsce do tańca. Dzięki zmianie kolorystyki podczas tańca, stworzymy większą dynamikę.
Wiele osób decyduje się nie tylko na zwykłe barwy, ale i różne, ciekawe kształty. Mogą to być serduszka czy gwiazdki. Warto pamiętać, że światło na wesele jest tylko dodatkiem i nie zaburza całości zabawy.

Dlaczego warto dekorować światłem nasze wesele?

Oświetlenie sali weselnej, zwłaszcza ledowe, jest bardzo opłacalne. Oświetlenie nie tylko nie jest drogie, ale i jest praktyczne. Daje to też dużą zaletę podczas dekoracji. Nie musimy wcale stawiać na liczne dekoracje wykonane z przedmiotów. Światło sprawi, że efekty będą niezapomniane i z pewnością długo komentowane przez gości.
Sporą zaletą jest też fakt, że nie wymaga to wcale długiego czasu. Instalacja sprzętu jest prosta i nieskomplikowana. Od razu można też zacząć wypuszczać piękne, świetlne efekty.
Nie powinniśmy się także obawiać kosztów. Koszt światła na wesele waha się w granicach od 500 do 3000 złotych. Wszystko zależy od opcji, które wybierzemy. Zazwyczaj ceny ustalane są indywidualnie, biorąc pod uwagę liczbę gości czy efekty, które pojawiają się na weselu.

Oświetlenie sali weselnej to wyjątkowa oprawa tego wyjątkowego dnia. Warto o nią zadbać odpowiednio wcześniej i przemyśleć, jakiego typu będzie nasze oświetlenie. Dobrze dobrane kolory i wzory uprzyjemnią zabawę oraz dodadzą jej szyku i elegancji. Wesele będzie zatem dopracowane na ostatni guzik.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *