Fototapety dla nowożeńców

Na fali rosnącej mody na fototapety, rozwinęła się niespodziewana gałąź tej branży – fototapety dla nowożeńców. Trend ten ma kilka ciekawych odmian, które warto omówić. Pomogą nam w tym specjaliści zajmujący się fototapetami na co dzień.

fototapeta

Sala weselna

Wynajem sali weselnej jest ogromnym wydatkiem w ślubnym budżecie; obojętnie, czy impreza ma się odbywać w eleganckim hotelu, przystosowanym do przyjęć, czy miejscu, które trzeba specjalnie przygotować na ten cel, kwestia odpowiednich dekoracji jest niezwykle istotna. Wygląd sali musi podkreślać wyjątkowość odbywającego się weń wydarzenia. Jeśli para młoda decyduje się na organizację zabawy weselnej w mało oczywistym lub przystosowanym do tego miejscu, stara się zazwyczaj nadać mu wygląd zbliżony do tradycyjnej, weselnej sali. W takim wypadku, młodzi często decydują się na fototapetę, jako rozwiązanie problemu dekoracji.

Fototapetę można dopasować do wymiary istniejących ścian lub mebli i szybko przykleić – równie łatwo ją zmienić zaraz po uroczystości. W ten sposób, stworzenie klimatu należnego weselu staje się stosunkowo tanie i bardzo proste. Motywami wybieranymi najczęściej przez nowożeńców są motywy roślinne, gołębie lub łabędzie oraz piękne widoki plaż lub gór. Pełną listę dostępnych wzorów fototapet można sprawdzić tu – http://fototapetynawymiar.eu/

Po zabawie

Częste są też zamówienia fototapet ze ślubnymi zdjęciami; w alternatywie do tradycyjnych albumów ślubnych, dużo młodych decyduje się na formę fototapety. Nie spotkaliśmy się, co prawda z zamówieniem formatu, który mógłby zając całą ścianę, lecz jej znaczną cześć – już tak. Wszystkie fototapety wykonujemy na wymiar, więc nie jest to problematyczne.  Spotyka się też fototapety ze ślubnymi zdjęciami w pokojach dziecinnych, np. na drzwiach szafki, aby pociecha miała swoich najbliższych zawsze pod ręką. To całkiem ciekawe pomysły; w razie znudzenia się, można szybko zmienić tę fototapetę na inną.

Zdjęcia z uroczystości ślubnych i weselnych są piękne, zazwyczaj robione przez profesjonalistów, zatem dobrze oświetlone i wykadrowane. Wiele osób nie ma w swoim życiu innej, podobnie profesjonalnie przeprowadzonej sesji, zatem ślubna stanowi ich najlepsze ujęcia. Nic dziwnego, że chcą ten efekt zatrzymać na dłużej. W tym wypadku, fototapeta jest dobrym i ciekawym rozwiązaniem, na dodatek wygodnym.

Nowa droga życia

Wszystkim nowożeńcom i narzeczonym życzymy szczęścia, miłości i zdrowi ana nowej drodze życia, a także niezapomnianej weselnej zabawy, z której pozostaną piękne wspomnienia i fotografie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *