Oryginalne style zaproszeń ślubnych. Sprawdź nasze propozycje!

Jesteście już po zaręczynach i rozpoczynacie planowanie ślubu? Przed Wami wspaniały czas, który jednocześnie wymaga umiejętności podejmowania wielu trudnych decyzji. Jedną z nich jest niewątpliwie wybór wzorów papeterii ślubnej. Pary Młode chcąc pozostać wiernym swojemu stylowi, coraz częściej poszukują zaproszeń ślubnych, które będą nie tylko oryginalne ale i będą oddawały charakter młodych oraz motyw przewodni nadchodzącej uroczystości. Czy zaproszenia ślubne i dodatki mogą być niestandardowe? Poniżej kilka przykładów realizacji, które być może wpiszą się w wybrany przez Was styl i motyw uroczystości ślubnej.

Dla kogo oryginalne zaproszenia ślubne?

Zaproszenia ślubne powinny w głównej mierze powinny odzwierciedlać Was i Waszą historię. Jeśli kochacie kolory i ekstrawagancję nie bójcie się tego pokazać! Takie zaproszenia ślubne idealnie wpiszą się do imprez tematycznych, jeśli takie planujecie i będą mogły idealnie dopełnić wybrany motyw. Te ślubne zaproszenia są idealnym rozwiązaniem dla osób, które nie oczekują zwykłej kartki papieru, a szalonych pomysłów tworzonych razem z wybranym przez Was artystą.

Kaligrafowane zaproszenia ślubne

To coś dla prawdziwych miłośników oryginalnych kompozycji zaproszeń ślubnych. Artystyczna sztuka pisania ponownie stała się niebywale pożądana także na rynku ślubnym, dzięki czemu część artystów oferuje możliwość zamówienia zaproszeń na wesele w całości wypisanych odręcznie. Przepiękne litery podkreślają uroczysty charakter i nadają osobistego charakteru każdej karcie zaproszenia. Niekiedy nie potrzebne są żadne dodatkowe zdobienia, ponieważ finezyjne litery będą wystarczającą ozdobą kart papieru zaproszenia. Papier czerpany i kaligrafia świetnie współgrają ze sobą i się dopełniają. Unikatowe, postrzępione brzegi kart z artystycznym krojem pisma to wspaniała zapowiedź czekającej Was uroczystości i pamiątka ślubna dla gości.

Zaproszenia ślubne ekologiczne

Żyjecie w duchu zero waste i chcielibyście, aby także Wasz ślub był tego przykładem? Planowanie wesela przyjaznego środowisku dobrze rozpocząć od poszukiwania kolekcji zaproszeń wpisujących się w ten nurt. Najważniejszą kwestią jest znalezienie odpowiedniego artysty, który zaproponuje Wam oryginalne zaproszenia i dodatki tworzone na ekologicznych papierach, tzn. przygotowanych w całości lub przeważającej części z surowców poddanych recyklingowi. Dodatkowo mogą zawierać dodatek włókien z recyklingu oraz pozostałości z owoców i warzyw. Dzięki temu papeteria stworzona na takich materiałach jest unikalna i niepowtarzalna. Opcjonalnym jest również wybór papieru czerpanego na zaproszenie, z grupy, tzw. rosnących, które zawierają w sobie nasiona różnych kwiatów, np. rumianku, maciejki czy maków polnych. Goście, po otrzymaniu takiego zaproszenia na ślub mogą umieścić je bezpośrednio w ziemi, podlewać i finalnie otrzymać pierwsze kiełki! Jedno jest pewne – takie weselne zaproszenie pozostanie w pamięci gości na długo!

Zaproszenia ślubne botaniczne

Projekty, które idealnie wpasują się w wesela organizowane, np. w szklarniach, na łonie natury, starych zajezdniach, gdzie dominować będą kolory ziemi i naturalne wykończenie. Głównymi elementami graficznymi zaproszenia będą motywy roślinne lub kwiaty, które mogą zostać namalowane przez wybranych przez Was artystów ręcznie. Połączenie szkiców lub rysunków akwarelowych roślin z wysokiej jakości papierem stworzy piękną kompozycję, która może zostać zamknięta w oryginalnej kopercie z dodatkiem, np. laku i wtopionych w niego płatków kwiatów (bławatka, chabru lub róży). Jeśli jesteście miłośnikami delikatnego stylu, który podkreśli swobodny charakter uroczystości – te piękne weselne zaproszenia mogą być strzałem w dziesiątkę!

Oryginalnie z Blooming Elegant!

Nasze zaproszenia tworzone są z myślą o Was – to Wy decydujecie, która z kolekcji przemawia do Was najbardziej i jaka stylistyka zaproszenia jest Wam najbardziej bliska. Jeśli oczekujecie, aby Wasze papeteria była nieoczywista i pozostała w pamięci gości jak najdłużej – napiszcie do Blooming Elegant, stwórzmy razem oryginalne zaproszenia ślubne!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *