Pan młody 2016 – trendy

W dniu ślubu cała uwaga zaproszonych gości skupia się na przyszłych małżonkach. Dlatego tak ważny jest nie tylko wygląd pani młodej ale też jej drugiej połówki. Na jakie dodatki powinien postawić pan młody w 2016 roku?

Garnitur ślubny

Kluczem jest nienaganny garnitur. W nadchodzącym sezonie jedną z najmodniejszych propozycji jest garnitur z wąskimi, szalowymi wyłogami. Jeśli pan młody wybierze frak lub smoking, pozostaje kwestia dodatków które nadadzą kreacji wyjątkowości.

garnitur ślubny garniturgarnitur ślubny garnitur slubny garnitur slubnygarnitur

Krawat i mucha

koniecznie w ciekawych kolorach, pozwolą mężczyźnie czuć się komfortowo i swobodnie. W tym sezonie stawiamy na kobaltowe lub chabrowe muchy, wąskie krawaty w kwiatowe wzory, kolorowe poszetki.

muszka muszka ślubnakolorowe krawaty krawaty krawaty muszkimucha niebieska mucha chabrowa-welniana-mucha-meska-w-krate krawat slubny-krawat-w-kwiaty-popielatypomaranczowa-poszetka-do-marynarki-42 poszetka recman purpurowa-poszetka-1069 poszetka

Koszula pana młodego

koniecznie z mankietami. Spinki do mankietów kuszą ogromnym wyborem – począwszy od klasycznych modeli po te kolorowe, srebrne lub złote.

krawat i spinki do mankietów spinki koszula z mankietami spinki do mankietówspinka do koszuli spinki do koszuli spinki-do-mankietow-kolor-zloty-sp14 spinki-do-mankietow spinki-niebieskie

Zegarek pana młodego

musi być wyjątkowy. Idealny będzie klasyczny model na skórzanym pasku, nie za duży. Z czasem modne na ślub okazały się zegarki na pasku z tkaniny w kolorowe paski. Jest to nowoczesna alternatywa z tkaniny bicolor. Wedle tradycji panna młoda w dniu zaręczyn oddaje narzeczonemu zegarek, aby nie czuć przy nim upływającego czasu.

zegarek zegarek

Pasek czy szelki?

Czarny, klasyczny pas jest nieśmiertelny i przydatny przy wielu innych okazjach. Szelki wybierają odważni panowie lubiący ciekawe wzory i kolory.

pasek szelki pasek do spodnigranatowe-szelki-meskie-w-biale-grochy-4 modne-szelki-meskie-8 pasek do spodni recman pasek recman pasek-kremowy-skora-32-kremowy pasek-skorzany-lakierowany-306 szelki recman

Buty pana młodego

wybieramy te najbardziej spektakularne ze wszystkich możliwych. Coś bardziej ryzykownego np. mokasyny atłasowe z haftem lub bez. Nieskazitelnie gładki jest zawsze w modzie, skórzane mokasyny, buty ze zdobieniem koronki, klamra w angielskim stylu. Buty jednak muszą być przede wszystkim wygodne.

buty buty pasek i buty buty mokasyny

buty recman eleganckie-buty-meskie-1857 obuwie recman skorzane-buty-meskie-5873n

Nieziemskie dodatki dla pana młodego 2016 sprawią, że narzeczony będzie wyglądał bardzo stylowo i każda zapragnie mieć takiego wybranka u swojego boku.

Redakcja

6 myśli nt. „Pan młody 2016 – trendy

  1. Nie wiem skąd Pani Magda wytrzasnęła te porady, ale a) nie ma tu żadnego rozwinięcia tematu b) same głupoty praktycznie tu widzimy. Na ślub u Pana młodego przede wszystkim oxfordy powinny królować a nie jakieś moksany?(wtf?)

    • Szanowni Użytkowniku, dziękuję za porady jednak mają one służyć pokazaniu różnych możliwości a już kto jakie obuwie weźmie na swój ślub to jest jego decyzja.

  2. Beznadzieja i tyle. Takie mydło i powidło można co roku pokazywać i twierdzić, że to najnowsze w danym roku trendy. B R A V O.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *