Pomysły na wieczór kawalerski w Krakowie

Jak zorganizować wieczór kawalerski, żeby pozostały po nim niezapomniane wrażenia? Podpowiadamy pomysł na nietypowe imprezy w Krakowie, które sprawią, że ten wieczór będzie z pewnością inny niż wszystkie.

wieczór kawalerski

„Last night od Freedom” – czyli organizacja wieczoru kawalerskiego

Mówisz wieczór kawalerski, myślisz morze alkoholu i towarzystwo pięknych dziewczyn? W końcu to ostatnie chwile w wolnym stanie! Warto przełamać tradycję i zrobić koledze niezły żart organizując striptiz w wykonaniu… puszystej pani w rozmiarze XXL! Scenariusz spotkania rozpoczyna się klasycznie – piękna tancerka o smukłej sylwetce rozgrzewa zmysły kolegi, przywiązuje go do krzesła, zasłania oczy i znika, a w jej miejsce pojawia się króliczek XXL o wątpliwej urodzie. Dobra zabawa i śmiech gwarantowane.

Jeżeli jesteście spoza Krakowa, świetnym pomysłem jest zwiedzanie miasta. Oprócz sztandarowych obiektów turystycznych takich jak krakowski Rynek Główny, Wawel czy Kazimierz przewodnik może zabrać Was do Kopalni Soli w Wieliczce lub Parku Ojcowskiego. Wycieczkę można zorganizować tematycznie, np. przez Krakowski Szlak Techniki, muzea współczesne czy śladami komunizmu w Nowej Hucie. W zależności od upodobań można zwiedzić miasto z dorożki, meleksem lub legendarnym fiatem, który przeniesie gości w atmosferę czasów PRL.

Dużą popularnością cieszą się firmy, które profesjonalnie obsługują wieczory kawalerskie. Oferta jest przygotowana z myślą o typowo męskich upodobaniach m.in. paintball, airsoft, lasertag, zajęcia na strzelnicy. Jeśli pogoda dopisuje można zorganizować skydiving, czyli skoki z samolotu z instruktorem lub rafting, bo okolice Krakowa to tereny górskie z rwącymi rzekami. Ekstremalnym doświadczeniem będzie wyprawa off-road, pościg quadami lub wyjątkowa propozycja dla prawdziwych twardzieli, czyli walka z psem (Rabid Dog Chase).

Dawkę adrenaliny zapewni akcja typu porwanie kawalera. Wystarczy sobie wyobrazić jak wpada do Was grupa zamaskowanych porywaczy (odpowiednio ubranych i ucharakteryzowanych) i zabiera Was do samochodu, a następnie do klubu, gdzie bijące serce uspokaja się na widok ślicznej tancerki.

Nietypowe pomysły na wieczór kawalerski w Krakowie!

Jeśli chcecie urządzić wieczór z atrakcyjnymi dziewczynami, również warto skorzystać z pomocy profesjonalistów. Firmy posiadają portfolio ze scenariuszami na wieczór kawalerski oraz współpracują z doświadczonymi tancerkami i modelkami. Wieczór ze striptizem również można urozmaicić. W grę wchodzi zabawa w samochodzie luksusowej marki (party bus, limuzyna lub Hummer), prawdziwie męski obiad z pokazem erotycznego tańca w wykonaniu tancerki (lub dwóch dziewczyn), gorący masaż, a nawet zaaranżowane śniadanie zakończone striptizem! Ostatni punkt to miłe zaskoczenie dla kawalera – po całonocnej imprezie tancerka udaje pokojówkę, przynosi śniadanie, a niczego nieświadomy gość staje się świadkiem erotycznego tańca (tzw. Morning-glory strip show)! Wielu panów uważa, że gorąca tancerka na wieczorze kawalerskim jest jak wisienka na torcie.

Amatorzy dobrego jedzenia i picia mogą zafundować sobie wycieczkę po uznanych lokalach w Krakowie. Łatwiej, jeśli skorzystacie z oferty organizatora i otrzymacie do pomocy piękną przewodniczkę. Można wybrać ofertę degustacji wódki lub piwa, zjeść solidnego steka, a na koniec wybrać się ekipą na podbój krakowskich nocnych klubów.

Organizacja wieczoru kawalerskiego to nie jest łatwa sztuka. Jeśli szukacie nietuzinkowych pomysłów na ten wieczór, skorzystajcie z pomocy profesjonalistów. Najprościej wpisać w wyszukiwarce hasło „Pomysły na wieczór kawalerski” by pojawiły się oferty agencji eventowych. Dlaczego warto? Nie martwicie się o nic, macie zagwarantowany transfer, scenariusz wieczoru, opiekę przewodniczki lub instruktora. A Wam zostaje tylko dobra zabawa!

Zapisz

Zapisz

Zapisz

3 myśli nt. „Pomysły na wieczór kawalerski w Krakowie

  1. Właśnie jestem na etapie organizowania wieczoru kawalerskiego brata, także wskazówki się przydadzą :) Myślałem o czymś oryginalnym, np. słyszałem od znajomego o opcji drinków i shotów w parze (alkohol w formie pary, do picia przez słomkę). Podobnie oryginalne, i co najważniejsze daje efekt WOW :)

  2. Kumpel miał właśnie kawalerski w Krakowie. Fajnie to wszystko zorganizowane. Wynajelismy apartament, tam wiadomo alkohol (co było ciekawa opcja to Vaporti czyli shoty w parze) poźniej na miasto do klubu, świetna impreza :D

  3. A my zrobiliśmy wyjazdowa imprezę do Warszawy. Najpierw gokarty, później rajd po pubach i na koniec striptiz w New Orelans. Najlepsze wspomnienia oczywiście z klubu, bo takich pań się nie zapomina :) z dodatkiem dobrego alkoholu to raj dla każdego faceta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *