Jak zorganizować wieczór kawalerski?

Twój przyjaciel, brat czy najbliższy kuzyn się żeni, a Ty jesteś świadkiem? Podpowiadamy, jak zabrać się do organizacji wieczoru kawalerskiego.

tancerka

Zorganizowanie wieczoru kawalerskiego to prawdziwe wyzwanie dla świadka. Chociaż zazwyczaj organizowany jest on raczej wspólnie – trzeba ustalić pewne zasady i.. ułożyć scenariusz. Faceci mają tendencję do „zabaw na spontanie”, jednak wieczór kawalerski to coś, co zdecydowanie powinno mieć ustalony harmonogram. Zapewne głównym celem jest uniknięcie nieprzyjemnych akcji. Podbite oko, wizyta w szpitalu czy stracone uzębienie to nic miłego. Do tego dochodzi również gniew przyszłej małżonki, który nie wróży nic dobrego. Wieczór kawalerski to ma być świetną zabawa, którą będziecie wspominać naprawdę długo.

Opracuj plan działania

Spotkaj się z grupą, która będzie uczestniczyła w wieczorze kawalerskim. Niech każdy z Was zastanowi się, co chciałby robić i gdzie chciałby pójść. Warto zorganizować taką burzę mózgów. Niech świadek zapisuje wszystkie pomysły. W przyszłości wybierzecie te najlepsze. Nawet z pozoru banalne i głupie propozycje mogą się okazać fajne. Najważniejsza jest dobra zabawa, oczywiście z zachowaniem zasad dobrego smaku. Świadek (albo jedna z wybranych przez Was osób powinna nadzorować organizowanie imprezy. To przede wszystkim wieczór przyszłego Pana Młodego i to on jest tutaj najważniejszy. Należy o tym pamiętać na każdym etapie, zwłaszcza w czasie wybierania rozrywek Wiadomo, że bez pieniędzy nie uda się nic zorganizować. Ustalcie, jaki macie budżet, ile każdy z Was jest w stanie przeznaczyć na taką imprezę. Wówczas łatwiej będzie Wam zdecydować, na co możecie sobie pozwolić. Nie chodzi przecież o to, aby wydać w jeden wieczór oszczędności życia.

„Domówka” albo impreza zamknięta

Możesz wynająć salę, klub albo zorganizować imprezę w domu. To dobra alternatywa dla osób, które nie przepadają za imprezami w klubie. Zorganizowanie domówki może zakończyć się wyjściem do klubu po północy. Może to być również niespodzianka. Z pewnością przyszły Pan Młody będzie mile zaskoczony. Wystarczy zachować tylko dyskrecję podczas przygotowań i zwabić „bohatera” na miejsce spotkania.

Zaproście tancerkę

Uwieńczeniem imprezy (czy to w klubie czy na wynajętej sali albo na „domówce”) może być zaproszenie tancerki. Być może od dawna marzyliście o erotycznym tańcu pięknej kobiety w przebraniu króliczka. Ela wystąpi w bikini, topless albo w innym seksownym stroju. Ogranicza Was tylko wyobraźnia. Zainteresowanych odsyłamy na stronę www https://tancerka-erotyczna.com/pl. Dzięki występowi Eli docenicie umiejętności taneczne połączone z pięknem kobiecego ciała. To, co? Striptiz, czy może taniec na rurze? Wybór należy do Was.

Wybierzcie się do kasyna

Lubicie adrenalinę i odrobinę szaleństwa? A może wybierzecie się do kasyna? Samo przekroczenie progu tej „jaskini hazardu” może być ekscytujące. Odrobina adrenaliny z pewnością nie zaszkodzi. Aby zabawa naprawdę była udana, musicie ustalić pewne zasady już dużo prędzej. Zdecydowanie ich nie przekraczajcie. Przeznaczone na tę rozrywkę pieniądze zawierają nie tylko ilość żetonów dla każdego z uczestników, ale również drinki.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *