Dobór biżuterii do sukni ślubnej

Dzień ślubu jest z pewnością najważniejszym dniem w życiu każdego z nas. Szczególnie dla kobiet, które chcą poczuć się wyjątkowo tego dnia. Nie bez powodu para młoda planuje detale ceremoni ślubnej i wesela nawet na kilka lat przed terminem. Kwestia doboru biżuterii ślubnej nie jest prosta. O ile u mężczyzn skupia się na wyborze spinek do mankietów, o tyle u kobiet jest to znacznie szerszy temat. Jak więc właściwie wybrać biżuterię do ślubu?

Suknia pod szczególną uwagą

Która z Panien młodych nie chce wyglądać jak księżniczka podczas ślubu? Nie jedna z nas marzy o tym od dzieciństwa. Piękna suknia dopasowana do talii naszego ciała to nie wszystko, abyśmy mogły poczuć się wyjątkowo podczas dnia zaślubin. Istotną rolę gra biżuteria, która przyozdobi nasze ciało i podkreśli atuty. Podstawowym błędem przy doborze biżuterii jest sugerowanie się faktem, że powinna zostać utrzymana w podobnej konwencji co suknia. Nic bardziej mylnego. Idąc w tym kierunku możemy dopuścić do kompletnego przytłoczenia, które przyćmi urodę Panny młodej. Specjaliści z BELLER sugerują, aby przy „wystawnych” sukniach decydować się na delikatną biżuterią np. małe perłowe kolczyki. Podobnym tokiem powinniśmy kierować przy skromnych sukniach, którym należy dodać więcej blasku wybierając bogate zdobienia np. kolie ozdobnych kamieni. Im większe, tym lepiej, ale bez przesady.

Co powinniśmy omijać?

Zdecydowanie warto odpuścić tego dnia wszelakie pierścionki na dłoniach Pary młodej. Tego dnia jedynymi pierścionkami goszczącymi na dłoniach powinny być zaręczynowe. W przypadku obrączek musicie wziąć pod uwagę materiał, z którego zostały wykonane. Nie starajcie się łączyć materiałów biżuterii. Jeśli zdecydowaliście się na obrączki z białego złota to wybierzcie biżuterię ślubną utrzymaną w tym samym materiale. Adekwatnie, jeśli wcześniejszy wybór padł na obrączki z żółtego złota.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *