Idealne dopełnienie stroju weselnego

Nieważne, czy jesteś gościem weselnym, czy szczęśliwą panną młodą – ślub to ważny dzień dla wszystkich. Właśnie z tego powodu bezwzględnie każda kobieta, która uczestniczyć będzie w tym wydarzeniu zadbać musi o odpowiednie dopełnienie swojego stroju. Dziś zajmiemy się wyłącznie paniami, które zostały zaproszone na ślub, bowiem dopełnienie stroju panny młodej to kwestia osobna, wymagająca osobnego artykułu.

 

Wedding. Beautiful bride with bouquet

Burza loków, elegancki kok, czyli okiełznać niesforną fryzurę

Piękny strój wypadnie blado, o ile nie zadba się o to, by wybrać odpowiednią fryzurę. To w jaki sposób zdecydujemy się uformować włosy, może stanowić o sile całej kreacji. Dobrze dobrana fryzura pasująca zarówno do stroju, jak i do charakteru kobiety to przysłowiowa kropka nad i w całej stylizacji. Istnieje wiele modnych propozycji ślubnych fryzur, które podkreślą urodę kobiecą oraz dopełnią jej strój. Jeśli szukacie odpowiedniej fryzury warto poradzić się swojego fryzjera, który z pewnością znakomicie ułoży włosy do stroju.

Makijaż

Dzisiejsze trendy w wizażu zakładają, iż makijaż weselny powinien podkreślać jedynie jeden z elementów naszej twarzy. Jeśli więc zdecydujemy się wyeksponować oczy, postawmy na delikatną pomadkę do ust. Jeśli z kolei wybierzemy wyrazistą szminkę, oczy powinny zostać jedynie delikatnie zarysowane. Ważne jest, by makijaż współgrał ze strojem. Część pań z pewnością zdecyduje się na samodzielne wykonanie makijażu. Warto pamiętać, iż obecnie trendy są przede wszystkim delikatne, naturalne makijaże, podkreślające naturalną urodę. To makijaż, który odpowiedni jest dla kobiet w różnym wieku, choć kapitalnie wyglądać będą w nim przede wszystkim młodsze panie i dziewczyny. Panie, które nie czują się zbyt pewnie w zakresie samodzielnego wykonywania makijażu mogą spokojnie udać się do manikiurzystki, która dobierze najlepszy makijaż zarówno pod kątem stroju, jak i karnacji.

Siła tkwi w szczególe

Piękny makijaż, idealna fryzura plus świetna kreacja. Czego chcieć więcej? To jednak nie wszystko jeśli o idealny weselny strój chodzi. Bo jak wiadomo, diabeł tkwi w szczegółach. A szczegóły owe tworzone są przez weselne dodatki, które sprawiają, że każda z pań rozkwita wyjątkową urodą. To, co ważne w przypadku weselnych dodatków, to zachowanie umiaru. Jeśli więc wybieracie biżuterię, zróbcie to w sposób umiarkowany i skromny, tak by nie wyglądać jak wystrojona choinka. Ilość biżuterii szczególnie stonujcie, jeśli wasz strój zawiera dodatki typu cekiny, brokat, czy błyszczące koronki.

Żaden strój nie będzie wyglądał pełnie, jeśli nie dobierzemy do niego odpowiedniej torebki. Najlepszym rozwiązaniem na ślub jest elegancka kopertówka, którą dobrać można kontrastowo do stroju. Jeśli kreacja jest ekstrawagancka i strojna, wówczas najlepiej jest wybrać skromną torebkę. W przypadku stonowanego i dyskretnego stroju można zaszaleć z torebką, wybierając kopertówkę błyszczącą, czy posiadającą masę zdobień.

Zapisz

Zapisz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *