Jakie kroje sukien ślubnych są dziś na topie? 4 wiodące propozycje według ekspertów!

Eksperci z branży mody ślubnej mają pełne ręce roboty. Okazuje się bowiem, że trendy zmieniają się tu niczym w kalejdoskopie, ciągle pojawiają się nowe rozwiązania, ciągle projektanci pokazują światu swoje nowe koncepcje. Warto zatem sprawdzić, co proponowane jest obecnie: jakie fasony cieszą się powodzeniem?

1. Koronowa góra to wielki hit

Idealnie sprawdza się w przypadku ślubów rustykalnych oraz vintage, a także boho – a to dziś niezwykle popularne rozwiązania. Jeszcze do niedawna rzadko widywało się Pannę Młodą w kreacji z długim rękawem, teraz jednak jest to coraz bardziej powszechne. Czasami długość do łokcia również staje się ich wyborem krótki rękaw zdecydowanie zaś rzadziej, niż to bywało do tej pory. Góra stworzona w koronki sprawia, że kobieta prezentuje  się niezwykle lekko i zwiewnie, szalenie delikatnie. Wygląda niczym rusałka i oto właśnie chodzi! Dół natomiast jest niezwykle prosty, wiruje subtelnie w tańcu. Bardzo często spotyka się dziś Panny Młode w takich właśnie kreacjach!

2. Dekolt na plecach to jest to!

Wygląda na to, że projektantom (oraz ich klientkom) znudziły się już klasyczne formy dekoltów, postanowili zatem postawić na coś zupełnie innego. Od kilku sezonów coraz bardziej widać dążność do tego, by wycięcie znalazło się na plecach. Przyznać trzeba, że w przypadku, gdy kobieta ma ową część ciała zgrabną i delikatną, tego typu kreacje prezentują się wręcz zjawiskowo. Oczywiście nie chodzi o to, by pokazywać całe plecy, zdarzają się bowiem modele z niewielkimi dekoltami na linii karku lub te ze zdecydowanie głębszymi wycięciami – wszystko uzależnione jest tutaj od indywidualnych preferencji Panny Młodej. Czasami wkłada ona jeszcze oryginalny naszyjnik na plecy – trzeba przyznać, że całość robi oszałamiające wprost wrażenie!

3. Syrenia elegancja!

Kobiety obdarzone figurami klepsydry zdecydowanie powinny postawić na krój syrenki – mowa o kreacji opiętej, świetnie podkreślającej damską sylwetkę. W tego typu sukni wygląda się naprawdę wyjątkowo elegancko i stylowo. Sama w sobie jest bardzo strojna, dlatego biżuteria do niej dopasowana powinna być jak najbardziej stonowana. Lekkie upięcie włosów z pewnością wspaniale zwieńczy dzieło!

4. W stylu boho

Jeżeli para planuje ślub na plaży albo w innych cudownych okolicznościach przyrody, kobieta jak najbardziej może zdecydować się na bardzo oryginalną suknię w stylu boho. Takie kreacje są w przeważającej większości przypadków koronkowe, sporo odsłaniają (jak na suknie ślubne), można na przykład zdecydować się na sługi egzemplarz z kuszącym wycięciem sięgającym do pół uda. Do tego sandałki- rzymianki, delikatne warkoczyki i …Panna Młoda jest już gotowa na ślubną ceremonię!

Każda z kobiet poszukujących właśnie swojej wymarzonej kreacji ślubnej powinna zapoznać się z inspiracjami na https://www.towesele.pl. Organizacja wesela krok po kroku na pewno to Cię zainteresuje, gwarantujemy, że uda Ci się znaleźć coś naprawdę wyjątkowego!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *