Modne kolory włosów na sezon 2022r.

Kolor włosów bez wątpienia wpływa na wrażenie, jakie robisz na otoczeniu. To jeden z głównych elementów Twojego wyglądu. Dlatego ważne jest, aby podchodzić do barwienia z całą powagą, nawet jeśli sam odcień jest raczej niepoważny. Jednak na pewno nie uda się obejść bez ważenia za i przeciw temu lub innemu kolorowi — w 2022 roku jest tak wiele trendów kolorystycznych, że trudno wybrać tylko jeden.

Trendy w koloryzacji

Nasz wygląd jest swoistym zestawem elementów służących do wyrażania siebie. Nie bój się wyrażać siebie, czerpiąc inspirację od ekspertów z branży mody. Nie zniechęcaj się tym, że trendy 2022 w koloryzacji włosów mogą wydawać się sprzeczne. W rzeczywistości potwierdzają one tylko, że mamy swobodę wyboru wyglądu. Moda w równym stopniu sprzyja tym, którzy kochają naturalność, jak i tym, którzy nie pozostają obojętni na odważne eksperymenty z kolorem.

Czarny

Jest to kolor, który przez długi czas był zaniedbywany przez kolorystów. Eksperymentowanie z efektem spalonych włosów, nadawanie im odcieni brązu i pasteli jest zbyt częstym zajęciem dla mistrzów, a przecież tak proste rozwiązanie, jak farbowanie na czarno, może dać imponujące rezultaty. Najmodniejszym odcieniem jest błyszcząca czerń z mokrym połyskiem. Profesjonaliści twierdzą jednak, że aby go uzyskać, trzeba zmieszać co najmniej pięć różnych odcieni ciemnej farby, a dodatkowo dobrym sposobem na uzyskanie pożądanego koloru jest stosowanie suplementów do włosów.

Odcienie blondu

Ta gama triumfalnie powraca do mody w 2022 roku. Podczas gdy wiele osób próbowało uciec od blond włosów na wszelkie sposoby (uważając, że nie rozjaśniają one wyglądu), teraz wiele z nich chętnie po nie sięga. Wybierają go kobiety, które kochają wszystko, co naturalne. Należy jednak pamiętać, że kontrastujące akcenty w makijażu dobrze wyglądają na tle koloru russet. Warto zwrócić uwagę na trend.

Barwienie holograficzne

Jak inaczej można farbować włosy w 2022 roku? Opcją dla tych, którzy lubią niekonwencjonalne rozwiązania, są holograficzne błyszczyki. Osiągnięcie takiego rezultatu wymaga wiele pracy, ale nie ulega wątpliwości, że koloryzacja włosów w 2022 roku wchodzi na nowy poziom. Pasma włosów są farbowane na neonowe paski w różnych odcieniach. W rezultacie otrzymujesz holograficzny blask, który z pewnością sprawi, że nie pozostaniesz w cieniu.

Barwienie money piece

Istotą takiego zabarwienia jest nacisk na pasma otaczające twarz. Reszta włosów może pozostać w oryginalnym kolorze, nawet jeśli jest on kontrastujący. Przy okazji, technika money piece zyskała swoją niezwykłą nazwę, ponieważ w przeciwieństwie do pełnowartościowego stapiania lub balayage’u może odświeżyć wizerunek bez większych kosztów i wysiłku.

Technika twilighting

Koloryści wciąż poszukują sposobów na zmienienie koloru włosów w taki sposób, aby uzyskać jak najbardziej naturalnie wyglądającą objętość. W ten sposób w 2022 r. pojawił się trend zwany twilighting. Jest to połączenie technik takich jak bébylights i balayage. Szerokie pasma, rozjaśnione zgodnie z zasadą ombré, w koloryzacji twilighting przeplatają się z bardzo cienkimi pasmami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *