Ślubna fryzura a przedłużanie włosów

Każda panna młoda chce na swoim ślubie wyglądać zjawiskowo. Suknia, buty, biżuteria, makijaż i oczywiście włosy. Co jednak zrobić, gdy włosów na głowie jak na lekarstwo, długie włosy nie chcą urosnąć w miesiąc, a ilość możliwych fryzur w związku z tym dramatycznie maleje? Można oczywiście się z tym pogodzić – można także spróbować alternatywnego rozwiązania, czyli doczepianych włosów.

1. Metody doczepiania włosów
2. Jak przedłużyć włosy na ślub?

Metody doczepiania włosów

Na rynku usług fryzjerskich dostępnych jest obecnie co najmniej kilka metod przedłużania włosów. Jedną z najpopularniejszych jest oczywiście przedłużanie kreatynowe, czyli przedłużanie za pomocą specjalnych zgrzewów. Nie da się jednak ukryć, że jest to metoda obciążająca włosy, ingerująca w strukturę końcówek, a przy tym dość droga. Zdecydowanie tańszym rozwiązaniem jest hairtalk czy tzw. metoda kanapkowa polegająca na doklejeniu włosów za pomocą silikonowych taśm. Metoda ta jest bardzo szybka, natomiast niespecjalnie sprawdza się ona w przypadku, gdy planujesz upiąć włosy. Niewiarygodnie naturalny efekt uzyskać można korzystając z metody ultradźwiękowej lub laserowej. Niestety zabiegi te są z kolei wyjątkowo drogie i sprawdzają się przede wszystkim w przypadku, gdy planujesz przedłużyć włosy na dłuższy czas.

Jak przedłużyć włosy na ślub?

Jeśli pragniesz przedłużyć lub zagęścić włosy głównie z myślą o ślubie, nie chcesz zniszczyć swoich naturalnych włosów, a przy tym chciałabyś zapłacić za taki zabieg rozsądną cenę, postaw na metodę clip in. 100% naturalne doczepiane włosy wyglądają bardzo naturalnie, dostępne są w wielu kolorach, a więc wybór odpowiedniego koloru także nie jest problemem. Doczepy metodą klipsową to naturalne włosy ułożone na wygodnym klipsie z warstwą polimeru. Dzięki takiemu rozwiązaniu metoda aplikacji jest wyjątkowo prosta, a włosy można założyć i zdjąć właściwie w dowolnym momencie. Dzięki temu rozwiązaniu bez problemu możesz zmienić fryzurę w dowolnym momencie. Na ślubie możesz mieć upięty wyjątkowo skomplikowany kok, ale już na poprawinach (jeśli oczywiście tylko tego chcesz) możesz pojawić się w znacznie prostszej stylizacji. Tego typu rozwiązanie to natychmiastowa objętość i długość bez obciążania naturalnych włosów, bez ingerencji w ich strukturę, bez sztucznego efektu. Włosy doczepiane metodą clip in wyglądają jak twoje własne i doskonale komponują się z naturalnymi pasemkami, a twoja fryzjerka może tworzyć bez problemu najbardziej efektowne upięcie, jakie sobie wymarzysz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *