Ślubne kwiaty do sukni w beżach, czyli jak dobrać bukiet do kreacji

Ślub to jeden z najważniejszych momentów w życiu, dlatego każdy, bez wyjątku, chce tego dnia wyglądać najlepiej. Jednak dopilnowanie każdego elementu podczas tej uroczystości może być nie lada wyzwaniem, dlatego tak łatwo mogą nam umknąć nawet istotne, choć nieco poboczne kwestie. Taką z pewnością są kwiaty, które powinny pasować nie tylko do sukienki, ale także do stylu ślubu.

Wszystko zależy od Ciebie

Jeśli decydujesz się na ślub w kolorze beżowym, warto, abyś zadbała o odpowiedni klimat. Jest to idealny kolor do ślubu boho, w którym dominują pastele, natura oraz minimalizm. W tym wypadku możesz zdecydować się na kilka rodzajów kwiatów. Z jednej strony mogą to być polne klasyki, czyli zarówno czerwone maki, jak i chabrowe chabry, jednak często są to kolory zbyt intensywne. Dlatego znakomitym pomysłem może być bukiet ślubny z frezji, który doskonale będzie współgrał z estetyką boho oraz Twoją beżową sukienką.

Może jednak wieś?

Innym pomysłem jest estetyka rustykalna, czyli nawiązania do wsi i życia wiejskiego. To duża ilość drewna, wykorzystanie naturalnych gałęzi, kory drzew czy staromodnych skrzynek na owoce. Ślub w chacie, sukienka w beżu, a bukiet? Świetnie sprawdzą się wspomniane już frezje, choć zdecydowanie lepiej wypadnie delikatnie różowy i fioletowy bez z przydomowego krzewu. Unikaj bieli, choć w niektórych wypadkach uzasadnione będzie użycie gipsówki.

Albo w retro?

Ta jednak lepiej dopasuje się do ślubu w stylu vintage. Staromodne nawiązania, suknia w niecodziennej aranżacji, beż delikatnie wpadający w biel i gipsówka. Te kwiaty doskonale sprawdzą się z dodatkami, takimi jak perły, dla których to suknia w beżach będzie prawdziwie królewskim tłem.

Wybór odpowiedniego bukietu ślubnego jest niezwykle ważny, choć nie tak jak dobór sukni, dlatego to kwiaty powinny pasować do Twojego ubioru, a nie na odwrót.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *