Stopy w kolorze-kolorowe buty ślubne

Buty ślubne nie muszą być białe. Ich kolor nie musi współgrać z motywem przewodnim wesela ani ze wszystkimi dodatkami kreacji Panny Młodej. Coraz częściej wybieramy kolorowe buty ślubne do swoich sukien. Ten ledwo dostrzegalny przy długiej sukience element jest nie tylko ładny ale i efektywny. Ponadto, nie koliduje on z tradycją tak żarliwie przestrzeganą przez seniorów.

Kolorowe buty ślubne

Wybierając czerwono-białe dekoracje, możemy pokusić się również o czerwone buty, satynowe bądź lakierowane, a doskonałym wykończeniem stroju będą białe rajstopy, np. kolorowe bądź kryjące. Tak samo z innymi kolorami. Jeśli wybierzemy czarne, pięknie będą wyglądały z lakierowanej lub zamszowej skóry.

czerwone buty na ślub

zielone buty ślubne

czarne buty ślubneczarne i białe buty ślubneoliwkowe buty ślubne

żólte buty ślubne

Nie zapomnijmy również o innych aspektach np. paznokciach. Najlepiej wybrać je w tym samym kolorze. Można też wybrać pas tego samego koloru lub wpiąć we włosy kwiaty. Pamiętajmy jednak że wszystko należy robić ze smakiem i ostrożnością.

turkusowe buty ślubne

beżowe buty ślubne bordowe buty ślubne buty ślubne w kolorze mięty buty ślubne w kropki buty ślubne z różą buty ślubne z sercem czerwone buty slubne czerwone buty ślubne z kokardką fioletowe buty ślubne miętowe buty ślubne niebieskie buty ślubne oliwkowe buty ślubne pomarańczowe buty ślubne różowe buty ślubne żółte buty ślubne

czarne buty ślubnegranatowe buty ślubneróżowe buty ślubne

kolorowe buty ślubne różowe buty ślubne różowe buty ślubne

zolte_buty

Zapraszamy Panów Młodych aby również zdecydowali się na ten odważny krok. Zabawne skarpetki w paski, groszki, wzorki, lub po prostu w jednym kolorze? Dlaczego nie? Jeśli w życiu jesteśmy zdystansowani do siebie i lubimy zabawę, to dlaczego nie wykorzystać tego także w dniu ślubu?

kolorowe skarpetki dla pana młodego

czerwone_buty_slubne

wesele na żółto

kolorowe buty ślubneniebieskie skarpetki pana młodegoniebieskie inspiracje skarpetkifioletowe inspiracje skarpetkifioletowe skarpetki

Zdjęcia: Buty Visione

Zdjęcia: Bialebuty.com.pl

Buty: Zalando

Tekst: redakcja

2 myśli nt. „Stopy w kolorze-kolorowe buty ślubne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *