Zadbaj o wyjątkowe spojrzenie, w wyjątkowym dniu

Każda przyszła Panna Młoda chce, aby dzień jej ślubu był piękny i niezapomniany. Choć raz chce poczuć się jak księżniczka i olśniewać wszystkich swoją urodą. Wybór wymarzonej sukni i starannie dobranych dodatków, odpowiednia fryzura i makijaż- wszystko to ma na celu podkreślenie prawdziwego piękna i uwydatnienie walorów Panny Młodej. Dbając o każdy szczegół swojego wyglądu, w tym wyjątkowym dniu, nie można zapomnieć o sile, jaką niesie ze sobą magnetyczne spojrzenie i odpowiednio podkreślone oczy.

Rzęsy- najważniejszy element makijażu

Makijaż ślubny zazwyczaj cechuje się naturalnym, subtelnym wyglądem. Stawia się w nim na delikatność i świeżość. Zazwyczaj unika się mocnych, kontrastowych kolorów, zastępując je pastelami, które współgrają z odcieniem sukni ślubnej. W takim makijażu, bez wątpienia jednym z najważniejszych elementów jest podkreślenie spojrzenia, a jak wiadomo, nic nie robi tego równie dobrze, jak piękne, długie, gęste i ciemne rzęsy.

Niestety, nie każda z nas może pochwalić się ich posiadaniem. Oczywiście, wygląd rzęs można poprawić za pomocą maskary, nie zagwarantuje ona jednak spektakularnego efektu, szczególnie, jeśli jesteśmy właścicielkami raczej krótkich i rzadkich rzęs. Wiele kobiet, przed ślubem decyduje się na zabieg profesjonalnego przedłużania rzęs. Należy jednak pamiętać, że jest on bardzo czasochłonny i nie należy do najtańszych, a rzęs nie można samodzielnie usunąć, w wybranym przez nas momencie. Wraz z wypadaniem naturalnych rzęs, przerzedzają się także te sztuczne, przez co oko zaczyna wyglądać bardzo mało atrakcyjnie. Mogą również sprawiać problemy,w czasie robienia makijażu oczu, z którego na pewno nie zrezygnuje żadna Panna Młoda.

Jak w takim razie zapewnić sobie hipnotyzujące spojrzenie w dniu ślubu?

Wszystkim przyszłym pannom młodym, z pomocą przychodzi marka adrell. Proponuje ona szeroki wybór profesjonalnych, sztucznych rzęs. Nadają się one do samodzielnej aplikacji, która jest niezwykle prosta i szybka. Do każdego kompletu dołączony został specjalny, delikatny i nie powodujący podrażnień oczu klej. Sztuczne rzęsy adrell występują w kilku kombinacjach długości oraz grubości, dzięki czemu każda kobieta może dopasować je do własnych potrzeb oraz efektu, który zamierza otrzymać. W razie potrzeby, rzęsy adrell nadają się również do przycinania. Jeśli nie chcemy bardzo mocno podkreślać spojrzenia; zależy nam raczej na naturalności, a jednak chciałybyśmy, aby nasze rzęsy zyskały nieco objętości, dobrym wyborem będą kępki, które również proponuje nam marka. Duży wybór produktów można znaleźć tutaj:https://kontigo.com.pl/marki/ardell.html Sztuczne rzęsy adrell aplikuje się na samym końcu wykonywania makijażu, dzięki czemu nie są one narażone na zniszczenie czy posklejanie się w czasie malowania oka. Ich usunięcie również jest bardzo proste i szybkie. Dodatkowo, każda kobieta będzie czuła się komfortowo, wiedząc, że jej starannie przygotowany makijaż oczu nie zostanie zniszczony przez rozmazany w chwili wzruszenia tusz do rzęs, a gęste i mocno podkreślone rzęsy będą się świetnie prezentowały na zdjęciach i dobrze zamaskują zmęczenie nawet o 4 nad ranem.

Tylko jeden mocny akcent

Wybierając makijaż ślubny, warto pamiętać o kilku ważnych zasadach. Przede wszystkim znacznie różni się on od makijażu codziennego. Musi być jednocześnie subtelny i bardzo trwały, ponieważ stoi przed nim trudne zadanie, przetrwania w nieskazitelnym stanie aż do rana. Dodatkowo, musi dobrze wyglądać zarówno zarówno w ciągu dnia, jak i w sztucznym świetle oraz dobrze prezentować się na zdjęciach. Nie jest to zadanie łatwe, dlatego, aby być pewnym, że efekt będzie olśniewający, większość kobiet decyduje się na wcześniejsze wykonanie makijażu próbnego. Daje to możliwość sprawdzenia, jak spisuje się on po kilku godzinach oraz wybrania tego, w czym Panna Młoda będzie wyglądała i czuła się najlepiej.

Ważną zasadą każdego, również ślubnego makijażu, jest wyraźne podkreślenie tylko jednego elementu twarzy. Jeśli decydujemy się na wyraziste oczy- a właśnie tą opcję wybiera większość kobiet- zazwyczaj rezygnujemy z mocnego podkreślania ust, itp. Taki zabieg spowoduje, że nasz makijaż będzie elegancki i przyciągający wzrok, ale nie stanie się nachalny i wulgarny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *