Co robić w wieczór panieński?

Każda przyszła panna młoda chciałaby mieć wyjątkowy wieczór panieński. W momencie gdy zbliża się data ślubu, koleżanki opracowują zatem plan tej szczególnej imprezy. Co robić w ten wieczór? Czy na tę okazję przydadzą się specjalne szarfy na wieczór panieński i inne gadżety? Na te pytania odpowiadamy w naszym artykule.

Impreza w domowym zaciszu

Bardzo często wieczory panieńskie odbywają się w domowym zaciszu. Przyszła panna młoda i jej koleżanki spotykają się, by poplotkować, wypić trochę alkoholu i potańczyć we własnym gronie. Chociaż taka impreza wydaje się zupełnie zwyczajna, nie brakuje w niej tematycznych akcentów. Najczęściej organizatorki wieczoru panieńskiego sięgają po zabawne gadżety, związane z okazją. Nie brakuje zatem balonów w kształcie wielkiego pierścionka, butelki szampana albo z napisami „wieczór panieński”. Tematyczna jest również zastawa. W sklepach można kupić talerzyki i kubki z napisami „wieczór panieński” albo „bride to be”. Popularne są nawet szarfy na wieczór panieński, takie jak np. https://kucmar.pl/pol_m_OKAZJE_Gadzety-na-Wieczor-Panienski_Szarfy-i-opaski-na-Wieczor-Panienski-379.html, aby wszystkim uczestniczkom jasne były przyznane im role. W końcu królowa może być tylko jedna.

Rajd po klubach

Innym sposobem na spędzenie wieczoru panieńskiego jest rajd po klubach. W końcu to teoretycznie ostatni moment, żeby zaszaleć. Przyszła panna młoda i jej koleżanki wybierają się więc „na miasto”, odwiedzając jeden klub po drugim. W każdym trochę tańczą, piją alkohol i świetnie się przy tym bawią. Aby wyróżnić się na tle tłumu, dobrze jest jednak zorganizować uczestniczkom imprezy odpowiednie gadżety. Popularne są między innymi szarfy na wieczór panieński, specjalne wianki albo kapelusze, opaski na głowę lub na rękę, a także przypinki do ubrania. Z nimi nikt nie będzie miał wątpliwości, kto i co tego wieczoru świętuje.

Kilkudniowy wyjazd

Czasem wieczór panieński zajmuje nieco więcej, niż kilka godzin. Popularne są bowiem całe wyjazdy panieńskie. Wówczas przyszła panna młoda i jej koleżanki pakują walizki i ruszają w nieznane. To znaczy nie do końca nieznane. Ich kierunek wyznacza uprzednio dokonana rezerwacja. Takie wyjazdy są najczęściej bogate w różne atrakcje. Dziewczyny zwiedzają na przykład jakieś interesujące miejsce, zdobywają jakiś szczyt albo po prostu leniuchują na plaży, popijając drinki z palemką. Forma tego wyjazdu zależy od indywidualnych preferencji przyszłej panny młodej oraz innych uczestniczek. Na tę okazję również przydadzą się szarfy na wieczór panieński.

Niezapomniane emocje

Niezależnie jednak od wybranego sposobu spędzania czasu, warto zadbać o niezapomniane emocje. Dobrze jest zrobić coś niestandardowego i nieoczekiwanego, aby ten wieczór został zapamiętany nie tylko przez przyszłą pannę młodą, ale również jej koleżanki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *