Czarująca, metaliczna papeteria ślubna

Zastanawiasz się w jaki sposób zrobić wrażenie na gościach za pomocą ślubnej papeterii? My wiemy doskonale. Dodaj do niej nieco blasku za pomocą metalicznych barw z palety kolorów, i ciesz się zaskakująco dobrymi efektami wizualnymi! Te barwy to klasyka i zawsze dodają porcję elegancji do wszystkich elementów weselnych, dając zapowiedź bardzo obiecującej uroczystości weselnej. Dodatkowo wyglądają wspaniale, komponując się doskonale z popularnymi kolorami weselnymi – złotem, srebrem, miedzią, czy innymi kolorami. Praktycznie każda paleta barw będzie tu odpowiednia. Dodając do tego ekstra tłoczenia, złotą kaligrafię i metaliczne akcenty, które stały się w ostatnim czasie bardzo popularne, będziesz mieć pewność, że Twoje zaproszenie ślubne, czy inna papeteria jest nie tylko piękne, ale i na topie. Bo w końcu czy jest lepszy sposób na opiewanie miłości, niż delikatne, eleganckie migotanie?

Użyj metalicznych kolorów

Użyj metalicznych kolorów na swojej ślubnej papeterii, aby nadać ton ślubnemu motywowi. Niezależnie od tego, czy oznacza to dodanie odrobiny złota dla stylu vintage, czy też odrobiny miedzi lub srebra do ślubu w stylu nowoczesnym – metaliczne dodatki nadadzą papeterii świeżości oraz będą na topie. W zasadzie nie istnieje papeteria, która nie nadawałaby się na ozdobienie jej metalicznym połyskiem. Wszystkie rodzaje ślubnej papeterii wykorzystują ten motyw, co można zobaczyć oglądając zaproszenia z prawdziwych ślubów, jakie wysyłane są do was, waszej rodziny, czy znajomych.

Złoty blask w stylu glamour

Tego rodzaju zaproszenia i papeteria to dowód na to, iż elegancja może iść w parze z prostotą. Docenić można to zwłaszcza w projektach takich jak ten na zdjęciu, gdzie wygrawerowane złote litery elegancko upiększają całe zaproszenie.

Srebro i złoto – idealne połączenie

Choć przyjmuje się, iż połączenie złota i srebra to niezbyt udany zestaw, jednak jest to błędne myślenie. Taki zestaw to symbol elegancji i piękna, po który warto sięgnąć na własne wesele.

Nowoczesny sznyt

Metaliczne zdobienie może nadać pięknego, tradycyjnego wyglądu do zaproszenia, może również sprawić, że zaproszenie będzie wyglądać ultranowocześnie. Przykładem tej drugiej możliwości jest zaproszenie z monogramem, którego nowoczesny wzór przykuwa uwagę dzięki nowoczesnemu i niepowtarzalnemu wyglądowi.

Modne połączenia

Metaliczne papeterie ślubne to mnóstwo pomysłów i koncepcji na design zaproszeń, czy innych elementów piśmienniczych. Zaletą tego typu podejścia jest podążanie za modą i za zapotrzebowaniem młodych par na konkretne rozwiązania. Świetnie widać to na przykładzie zaproszenia w modnej w tym roku kolorystyce – miedzi. Wraz z metalicznymi połączeniami zaproszenie tworzy nietypowy i bardzo trendy wzór.

Największy wybór zaproszeń ślubnych znajdziecie na stronie producenta luksusowej papeterii ślubnej zapi.pl

Zapisz

Zapisz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *