Eleganckie zaproszenia ślubne

Sprawdź teraz co zawierają w sobie eleganckie zaproszenia ślubne i do jakich stylizacji będą szczególnie pasować! Najlepsze eleganckie zaproszenia – sprawdź!

Eleganckie zaproszenia ślubne – klasyka to lubi!

Zaplanowaliście wspólnie klasyczne polskie wesele? Żadnych udziwnień. Biała suknia, gustowny garnitur, a może nawet frak. Białe lub beżowe kwiaty i wesele w pałacu lub sali weselnej z prawdziwego zdarzenia? To się zawsze obroni! Polacy uwielbiają ślubny rytuał i wyczekują dnia zero z tylko nieco mniejszym przejęciem niż Wy – Para Młoda! A skoro uwielbiamy klasyczne wesela, to nie powinniśmy dać naszym gościom żadnych wątpliwości na wstępie i podarować im wspaniałe eleganckie zaproszenia ślubne, które zrazu zakomunikują na co mogą liczyć już za kilka tygodni lub miesięcy. :)Sprawdź teraz co zawierają w sobie eleganckie zaproszenia ślubne i do jakich stylizacji będą szczególnie pasować! Najlepsze eleganckie zaproszenia – sprawdź!

Dodatki do eleganckich zaproszeń ślubnych

Uf! Tutaj uchodzi całkiem sporo! Masz ochotę na odrobinę złoceń? A może zawsze marzyłaś o posrebrzanym liternictwie. Być może gdzieś na Twoim zaproszeniu ślubnych znajdzie się nawet miejsce na biżuteryjną wstążkę czy perłowe wypełnienie lub lakier wybiórczy? W przypadku eleganckich zaproszeń ślubnych możemy pozwolić sobie na wiele. Możemy zatem zachować klasyczną białą kolorystykę, czarne kontrastujące litery i kopertę w kolorze kości słoniowej. Ale możemy też zupełnie poszaleć i zabawić się w coś co dopasuje się stylistyką do np. pałacowych wnętrz – o ile w takich planujemy mieć wesele. Idąc takim arystokratycznym przykładem możemy zestawić ze sobą kontrastujące kolory lub stworzyć tłoczenia imitujące stiuki na sufitach. Może też dodać nieco blasku za pośrednictwem brokatu. Wyobraźnia pozostaje tutaj naszym jedynym oponentem!

Eleganckie zaproszenia ślubne i ich kolorystyka

Eleganckie zaproszenia ślubne zazwyczaj ograniczają się do klasycznych barw – czerni i bieli lub pastelowych wariacji, ale bez specjalnych szaleństw. Te ostatnie pojawią się szczególnie kiedy na zaproszeniach widnieją zdobienia kwiatowe czy inne wzory o nieco rustykalnym charakterze. Czerń i biel to natomiast dwie barwy stricte kojarzone z elegancją. Biel ma tę zaletę, że symbolizuje na samym ślubie czystość Panny Młodej i jest to kolor od którego trudno uciec na weselu – serwetki, kartki z nazwiskami, ściany, kwiaty, obrusy. Macie jak w banku, że przynajmniej jedna z tych rzeczy będzie biała! Czerń natomiast to domena Pana Młodego, który oprócz elegancji ma być też stateczną figurą! :)

Eleganckie zaproszenia ślubne to nadal jeden z najczęstszych wybór Par Młodych. Jako społeczeństwo nadal jesteśmy dosyć tradycyjni i trudno nam odejść od pewnych z góry założonych kanonów. Nie ma w tym nic złego – po prostu czujemy się w tym dobrze i po co w zasadzie mamy wyważać otwarte drzwi? W naszej ofercie posiadamy mnóstwo przyjemnych dla oka i dłoni, eleganckich zaproszeń ślubnych. Zapraszamy do obejrzenia ich pod tym linkiem, a w przypadku pytań zawsze chętnie służymy pomocą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *