Oryginalne pomysły na ślubne zaproszenia

Zaproszenia ślubne dają dziś przyszłym małżonkom bardzo szeroki wachlarz możliwości wyboru wyjątkowego wzoru. Obok tradycyjnych, znaleźć można mnóstwo oryginalnych, wręcz ekscentrycznych pomysłów, które podpowiedzą gościom w jakim stylu urządzone zostanie całe przyjęcie weselne. Jeśli znudziliście się już typowymi zaproszeniami ślubnymi zapraszamy do lektury tego artykułu w którym pokażemy wam kilka wyjątkowych zaproszeń o nietypowym wyglądzie.

Wasza historia

Ciekawym rodzajem zaproszenia może być to opowiadające waszą historię. Do stworzenia tego rodzaju zaproszenia niezbędny będzie wasz własny projekt lub dobra pracownia artystyczna, która wykona go dla was zgodnie z odpowiednimi wskazówkami, jakie przekażecie. To od was zależy, jakie szczegóły pojawią się na zaproszeniu – grunt, by było wesoło i niesztampowo.

Na wesoło

Dobry i oryginalny pomysł na zaproszenie ślubne zaczyna się od wyjątkowego projektu. Wybierzcie więc taki, na którym znajdą się wesołe grafiki, wywołujące uśmiech na twarzy. Dobry pomysł plus dobry grafik to gwarancja, że zaproszenie spodoba się nie tylko wam, ale i zapraszanym gościom.

Książkowo

Jeśli jesteście pasjonatami książek, najlepszym wyborem na wasze ślubne zaproszenie będzie zaproszenie książkowe. Jeśli wydaje się wam, że będzie wyglądać ono dziwacznie, nic bardziej mylnego. Możecie wykorzystać je nie tylko jako zaproszenie ale i jako dodatkowe wkładki do zaproszenia z informacjami niezbędnymi dla gości (prośba o R.S.V.P., informacja o dojeździe, noclegu, transporcie, etc.).

Alternatywne zaproszenia

Papier to nie jedyny nośnik na którym możecie wykonać swoje zaproszenia ślubne. Wybrać możecie wiele innych materiałów, które doskonale nadają się na zaproszenia. Między innymi wykorzystać możecie drewno, które nada waszemu zaproszeniu wyjątkowego charakteru oraz splendoru.

Nietypowe detale

Zwykłe zaproszenie może nabrać nietypowego wyglądu dzięki nietypowym elementom jakie zostaną do niego dodane. Możecie wykorzystać całą paletę dodatków, poczynając od kolorowych guzików, na piórach, czy cekinach kończąc. Pamiętajcie, by wybrać takie dodatki, które pasować będą do motywu przewodniego waszego ślubu.

Zapisz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *