Planner Ślubny — czy tak naprawdę jest Ci potrzebny?

Kiedy rozpoczynamy planowanie w euforii, tuż po zaręczynach okazuje się, że pomysłów i planów jest tak wiele, że ciężko nam zebrać wszystko w jedną całość. Pojawiają się pytania. Od czego zacząć? Z jakim wyprzedzeniem rozpocząć planowanie? O co właściwie pytać artystów ślubnych, aby być pewnym swoich decyzji? Na co zwrócić uwagę, aby nasze wybory były właściwe?

Organizacja wesela to wbrew pozorom duże przedsięwzięcie. Rynek ślubny proponuje nam miliony rozwiązań na zaaranżowanie tego wyjątkowego dnia. Chcemy czuć się w tym dniu wyjątkowo, pewnie, ale przede wszystkim komfortowo.

Planner Ślubny to narzędzie pracy, z którym zaplanujesz każdy szczegół, o niczym nie zapomnisz, odhaczysz zadania, które już zrealizowałaś i krok po kroku zorganizujesz wesele jak z prawdziwych brukowców. Zbierzesz istotne informacje w jednym miejscu, nic nie umknie Twojej uwadze. Poza tym widziałaś piękniejszą pamiątkę z przygotowań ślubnych? :)

Naszą propozycją na sprawne planowanie ślubu i wesela jest Planner Ślubny Make It Easy. Dlaczego właśnie on?

Kochamy otaczać się pięknymi, a w dodatku eleganckimi rzeczami. Taki właśnie jest Planner Ślubny Make It Easy. Estetyczna, wyjątkowa szata graficzna zdobi każdą stronę plannera. Każda Panna młoda to inna osobowość, dlatego możecie wybierać spośród dwóch okładek — rustykalna z pozłacanymi, mieniącymi się w słońcu dodatkami oraz romantyczna Rosy Peony, która również zawiera elementy pozłacane. Okładki są trwałe, zabezpieczone metalowymi, złotymi narożnikami. Kompaktowy format sprawia, że zmieścisz go w swojej torebce, a wizytówki i ważne dokumenty umieścisz w kieszonce z tyłu plannera.

Praktyczna i niezastąpiona zawartość Plannera Ślubnego.

Wnętrze podzielone jest na część informacyjną i część organizacyjną. W pierwszej części znajdziesz podgląd roku 2019-2022, rozplanujesz w czasie zadania i spotkania. Znajdziesz tam karty z ważnymi spotkaniami i kontaktami. Z Harmonogramem zadań rozpoczniesz przygotowania ślubne nawet 24 miesiące przed wielką uroczystością. Bardzo ważne jest, abyście w odpowiedniej kolejności organizowali poszczególne rzeczy, dzięki temu unikniecie niepotrzebnego chaosu. Planner zawiera również karty do rozdzielenia obowiązków między Twoich bliskich, poczuj, że panujesz nad sytuacją. Co jeszcze znajdziesz w tej części? Niezbędnik Panny Młodej — lista rzeczy, które muszą towarzyszyć Ci w dniu ślubu. Od teraz nic Cię nie zaskoczy!

Kolejna część to ORGANIZACJA UROCZYSTOŚCI. Poczuj się jak prawdziwa wedding plannerka. Zacznij od Klimatu Ślubu i Wesela — dowiedz się, na czym się skupić, jaki motyw do Ciebie pasuje, gdzie szukać inspiracji. Dzięki przygotowanej liście formalności i dokumentów, nic nie przeoczysz. Choć mamy wielkie oczekiwania od tego dnia, musimy najpierw zaplanować nasz budżet. To właśnie on determinuje nasze kolejne wybory! Następnie ustal listę gości i kontroluj, komu wręczyliście już zaproszenia. Zaznacz również uwagi przy każdym z gości — może ktoś jest wegetarianinem? Warto o tym pamiętać!

Kolejny etap to szukanie i decydowanie się na odpowiednich podwykonawców ślubnych. W Plannerze Ślubnym Make It Easy znajdziesz listę pytań do każdego artysty ślubnego, wiedz, o co pytać i czego wymagać. W plannerze znajdziecie mnóstwo porad, dotyczących tego, na co zwrócić uwagę przy wyborze sali, jak usadzać gości i czym kierować się przy wyborze podwykonawców, aby każdy z nich spełnił Wasze oczekiwania w 100%.

Poza ważnymi informacjami znajdziecie mnóstwo miejsca na Wasze notatki, zapiski, listy zadań, ważne i mniej ważne informacje. Specjalne szablony sprawdzą się przy zamawianiu napoi, alkoholu i menu weselnego. Nie musisz się stresować, że o czymś zapomnieliście, już nie! Spełniaj największe plany dotyczące Twojego wymarzone ślubu <3 Możesz nam zaufać – sprawimy, że poczujesz się niezwykle pewnie, spełniając marzenia o wielkim dniu jak z bajki.

Jedna myśl nt. „Planner Ślubny — czy tak naprawdę jest Ci potrzebny?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *