Pomysł na udane wesele

Ślub i wesele to bardzo ważny moment w życiu. Każda para chce, żeby ten dzień był niezapomniany i wyjątkowy i zastanawia się gdzie zrobić wesele i co powinna oferować sala, która zapewni najwyższy standard obsługi. Należy pamiętać, że udane wesele to przede wszystkim wyjątkowa sala z ładną dekoracją i smacznym jedzeniem oraz dobry zespół. Te dwie rzeczy są w stanie stworzyć niezapomnianą atmosferę i sprawić, że goście wraz z Młodą Parą będą bawić się do białego rana.

udane wesele

Sala weselna Gorzów Wielkopolski

Poszukując sale weselne Gorzów Wlkp i okolice warto wziąć pod uwagę ofertę Hotelu Mieszko***. Hotel znajduje się blisko centrum miasta, co sprawi, że goście nie będą musieli daleko podróżować i bez problemu dostaną się z kościoła na salę weselną. Hotel od wielu lat zajmuje się organizacją imprez okolicznościowych w tym wesel. Hotel zapewnia profesjonalne wsparcie Młodej Parze na każdym etapie przygotowań do tego ważnego dnia. Sale weselne Gorzów, często w przeciwieństwie do Hotelu Mieszko*** nie posiadają bazy noclegowej. Dzięki możliwości wynajęcia na miejscu pokojów Młoda Para oraz goście mogą w spokoju przygotować się przed przyjęciem, jak również wypocząć po weselu. Hotelowa restauracja przygotowała wyjątkowe menu. Na życzenie Nowożeńców można je modyfikować i dostosować do indywidualnych preferencji.

Przebieg przyjęcia weselnego

Przebieg przyjęcia weselnego w Hotelu Mieszko zawsze jest ustalany z Młodą Parą na kilka dni przed weselem. Pod uwagę brane są również uwagi zespołu/DJ/wodzireja, kamerzysty czy fotografa. Po przybyciu na salę Para Młoda może być przywitana „chlebem i solą” oraz lampką szampana. Na życzenie istnieje możliwość poczęstunku szampanem dla wszystkich gości weselnych. W trakcie przyjęcia na stole cały czas znajdują się zimne przekąski i sałatki, a w trakcie podawane są dodatkowo gorące dania zgodnie z ustaleniami.
Na życzenie istnieje również możliwość przygotowania stołu staropolskiego na którym będą znajdować się wędzone wędliny, kiełbasy, pasztet, pikle, smalec oraz swojski chleb.
Kolejną atrakcją oferowaną przez Hotel Mieszko*** jest pieczony dzik lub prosię, które nadziane są kaszą z podrobami lub warzywami.
W hotelu można również zorganizować poprawiny, które pozwolą kontynuować weselną zabawę, jak również zjeść rodzinie pożywny posiłek przed podróżą.
Para Młoda sama zamawia na salę alkohol co pozwala na wybór trunków wedle upodobań. Dodatkowo Para sama zamawia tort i ciasta, dzięki czemu może wybrać słodkości ze swojej ulubionej cukierni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *