Poznaj oryginalne pomysły na dekorację samochodu ślubnego

Pary, które przygotowują się do ślubu wiedzą, że to proces wymagający wiele czasu i dbałości o różne detale. Sala weselna, zespół, lista gości, suknia, czy garnitur to tylko wierzchołek góry lodowej. Trzeba też pomyśleć o licznych formalnościach, dekoracji kościoła czy dekoracji samochodu.

dekoracja-samochodu-na-slub

Wybór samochodu do ślubu to kwestia, która mimo wszystko bardziej powinna ucieszyć Pana Młodego. Jeśli korzysta z usług wypożyczalni aut ślubnych może spełnić swoje marzenia i pojechać np. zabytkowym cadillakiem, mercedesem czy limuzyną. Musi jednak pamiętać, że wybór odpowiedniego auta to nie wszystko – pojazd należy jeszcze bowiem odpowiednio przystroić. Oto kilka podpowiedzi na dekorację samochodu ślubnego:

Pierwszym co przychodzi na myśl są oczywiście tablice rejestracyjne. Można je kupić w większości kwiaciarni lub zamówić przez internet. Na tablicach widnieje stosowny tekst, najczęściej są to imiona Pary, „Just married” itp. Pary, które z dystansem podchodzą do życia mogą zdecydować się także na humorystyczny wariant, a tych nie brakuje: są to np. tablice z napisami „Game Over” albo „Skazani na siebie”.

Ciekawym pomysłem, znanym choćby z amerykańskich filmów jest dekoracja samochodu ślubnego w postaci metalowych puszek. Wystarczy zamocować je sznurkiem do zderzaka bądź haka auta, by wywołać zaciekawienie oraz uśmiech gości i przechodniów. Warto tylko wspomnieć, że w ofercie sklepu slubnaplaneta.pl dostępne są srebrne puszki oraz stylizowane czerwone puszki na lata 90.

Inne popularne elementy dekoracyjne samochodu na wesele to bannery (do wyboru są zarówno polskie teksty „Mąż i żona” jak i po angielsku „Just marrierd” czy „We do”) jak i wszelkiego rodzaju kwiatki, girlandy, tasiemki czy wstążki.

Na samochodzie ślubnym nie powinno zabraknąć również serc. Mogą to być zarówno serca kwiatowe w różnych kolorach (pełne lub puste) albo serca metalizowane. Serca nie są ze sobą złączone, dzięki czemu można je dowolnie układać na masce samochodu, szybach i drzwiach. Razem będą one tworzyć zgraną parę, tak jak miejmy nadzieje pasażerowie auta weselnego…

Źródło: dekoracja samochodu do ślubu – Ślubna Planeta

Zapisz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *