Wesele i ślub w zielonej okolicy – na pewno będą niezapomniane!

Ślub i wesele to wyjątkowe okazje, dlatego zasługują również na wyjątkową oprawę. Jeżeli wszystko ma być dopięte na ostatni guzik, planowanie tych uroczystości warto zacząć jak najwcześniej.

Jedną z podstawowych spraw przy organizacji zaślubin i następującej po nich zabawy weselnej jest wybranie odpowiedniej lokalizacji. Dzisiaj narzeczeni coraz częściej decydują się powiedzenie sobie sakramentalnego „tak” w plenerze. Ślub na łonie natury – czy to cywilny, czy kościelny – jest obecnie możliwy do zorganizowania, jednak należy mieć na uwadze, że jest również droższy od tego odbywającego się w Urzędzie Stanu Cywilnego czy kościele. Równie popularne jest urządzanie weselna w oddalonych od miejsca zamieszkania, turystycznych zakątkach Polski, gdzie można wypocząć na łonie natury.

Przykładowo, jeżeli interesuje was sala weselna w Łodzi, warto poszukać ofert nie tylko w samej stolicy województwa łódzkiego, ale również w miejscowościach poza Łodzią, na przykład w Zgierzu, który jest położony zaledwie kilkanaście kilometrów dalej. Ponadto zapewnia efektowną scenerię do wzięcia ślubu oraz świętowania.

Ślub i weselne w zielonej okolicy to oczywiście propozycja głównie na ciepłe, letnie dni, chociaż trzeba również pamiętać o tym, że zawsze istnieje ryzyko załamania pogody, dlatego też najlepiej, aby wydarzenie odbywało się blisko zadaszonego obiektu, gdzie w razie potrzeby będzie można schować się przed deszczem, wiatrem czy burzą. Dużym powodzeniem cieszą się restauracje oraz domy weselne, które są położone niedaleko lasów, jezior oraz innych pięknych widoków. Gdy zależy wam na tym, aby goście mogli cieszyć się nimi podczas imprezy, najlepiej zdecydować się na taką salę weselną, która będzie miała balkon, z którego będzie można oglądać wyjątkową panoramę miejsca.

Innym rozwiązaniem jest urządzenie weselna w namiocie – to nowość, ale już teraz wzbudza duże zainteresowanie. W namiocie można ustawić stoliki, przygotować parkiet i bawić się jeszcze lepiej niż w zamkniętej sali, bo poniekąd na świeżym powietrzu.

Gdy wobec tego poszukujecie pomysłu na ślub oraz wesele w niezapomnianej scenerii, warto pamiętać o tym, że zielone okolice są zawsze strzałem w dziesiątkę – gdy kochacie naturę, warto pobrać się na jej łonie i świętować swoje szczęście.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *