Wesele w karnawale – fotobudka

Zbliża się Sylwester,  potem Nowy Rok i nareszcie karnawał. Czas zabaw, bali, przyjęć, ogólnej wesołości i zadowolenia. Wiele Młodych Par akurat w tym czasie planuje swój ślub i wesele i na pewno zadaje sobie pytanie: jak ubarwić i urozmaicić wesele w karnawale?

Na zewnątrz pogoda nie zawsze sprzyjająca: mróz, śnieg lub – co gorsze – wiatr i opady, nie zawsze białego puchu. Czym przez całą noc zająć Gości, żeby nie wyszli znudzeni i rozczarowani? A przy tym Młodej Parze nie bardzo odpowiadają tradycyjne zabawy i konkursy organizowane podczas wesela?

Wesele w karnawale – jest na to sposób!

Zorganizujcie weselną „fotobudkę”, a raczej specjalne miejsce do robienia zdjęć tzw. „ściankę zdjęć”. Zachęćcie Gości – oczywiście dając im przykład – do robienia samodzielnych zdjęć w tym właśnie miejscu. W fotobudce mogą znaleźć się rekwizyty, które wykonacie własnoręcznie lub gotowe, zakupione.

Przeczytaj: Czym jest fotobudka i jak działa?

Warto także pomyśleć o aparacie typu polaroid. Albumy ze zdjęciami wracają do łask. A gotowe zdjęcia podczas wesela na pewno zagwarantują salwy śmiechu i dobrej zabawy.
Proponujemy gotowe zestawy i elementy.

Tekst, zdjęcia i gadżety do zdjęć: Sklep de Soie
www.sklep.desoie.pl

Źródło: abcslubu.pl
www.abcslubu.pl
www.facebook.com/abcslubu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *